WARSZTATOWNIA: 

Sukces jest dla ciebie Hawkins


Latawiec czy ptak? Bohater domu jest w tobie

 

Paweł, Ania, Michał, Majka, Kasia, Marek – to bohaterowie bezpłatnego kursu dla rodziców „Latawiec czy ptak?” Prowadzą nas przez swoje życie, pokazując, na kogo wyrosną nasze dzieci. Czy polecą wolne jak ptak?

 

Aby dziecko mogło być wolne jak ptak i lecieć wysoko jak ptak – potrzebuje nauczyć się tego lub nie nauczyć się czegoś przeciwnego. Rodzice często, chcą jak najlepiej, niechcący podcinają skrzydła swoim dzieciom. Tymczasem każdy z nas-rodziców ma ogromny potencjał, by być bohaterem swojego domu, swoich dzieci, by dać im to wszystko, czego naprawdę potrzebują do swobodnego rozwoju! Dlatego powstał bezpłatny kurs internetowy, złożony z 12 odcinków, krótkich lekcji-inspiracji wysyłanych wprost do skrzynki mailowej.

Paweł, Ania, Michał i inni bohaterowie pokazują na krótkim barwnym przykładzie, jak nasze-rodziców działania wpływają na to, czy dziecko będzie ptakiem czy latawcem. Latawiec leci wysoko, ale prowadzony jest na długim sznurku. Nie może się urwać. W rezultacie nie jest wolny i może cierpieć na brak poczucia sensu lub mieć uczucie pustki.

Aby nasze dzieci były ptakami i potrafiły same nawigować swoją drogą życiową, autonomicznie działać, niezależnie wybierać i być szczęśliwe, my-rodzice mamy sporo do zrobienia!

Zróbmy to razem! Przejdźmy wspólnie drogę z Emilią Kulpą-Nowak, naszą autorką, która z myślą o rodzicach stworzyła ten kurs.

Kurs jest bezpłatny i można się zapisywać na stronie:
http://nvclab.pl/latawiec-czy-ptak/A 21 stycznia 2017r ZAPRASZAMY na pierwsze zajęcia z cyklu Niezbędnik rodzica: "Dziecko z poczuciem własnej wartości" prowadzone przez Emilię Kulpę-Nowak. Więcej >>


Posted in Wychowanie Rozwój Świadomości Rodzicielstwo Aktualności  

25-11-2016

Ihr Kommentar wurde erfolgreich gesendet. Vielen Dank für Kommentar!
Dodaj komentarz
Nazwa:*
Email:*
Wiadomość:*
  Captcha
  Dodaj komentarz