virgobooks http://virgobooks.pl virgobooks Thu, 24 May 2018 07:54:55 +0200 http://backend.userland.com/rss092 pl <![CDATA[virgobooks]]> http://virgobooks.pl/img/logo.jpg http://virgobooks.pl <![CDATA[Jakości nie ma „na zewnątrz”, ona jest w nas – David Hawkins o sukcesie]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=217 Fri, 18 May 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Wykład Ruperta Sheldrake'a na TEDx]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=215 Fri, 27 Apr 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Jedyny taki telewizor, którego nie warto przyciszać…]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=213 Fri, 27 Apr 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Od czego zależy nasze piękno? Dr Partap Chauhan]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=212 Thu, 26 Apr 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Wielkanoc w "Nowych rozważaniach 3" Berta Hellingera]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=211 Fri, 30 Mar 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[23 marca, w wieku 99 lat zmarła Anne Ancelin-Schützenberger [*]]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=209 Tue, 27 Mar 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Metoda Feldenkraisa – klucz do zdrowego ciała i umysłu]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=208 Thu, 08 Mar 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Era wolnych dzieci czyli prawa naturalne według Celine Alvarez]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=207 Wed, 28 Feb 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Zawód: Hellinger]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=204 Fri, 23 Feb 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Leczenie na poziomie biochemii komórki, czyli medycyna mitochondrialna]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=203 Fri, 16 Feb 2018 00:00:00 +0000