virgobooks http://virgobooks.pl virgobooks Sun, 23 Sep 2018 23:37:05 +0200 http://backend.userland.com/rss092 pl <![CDATA[virgobooks]]> http://virgobooks.pl/img/logo.jpg http://virgobooks.pl <![CDATA[Nikt nie może „leczyć” z traumy…]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=231 Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Nagranie: Co możemy nieświadomie odziedziczyć? ]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=230 Tue, 04 Sep 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[METAGENEALOGIA – program kontra cel, czyli dynamika rodu i rozwoju świadomości według Jodorowskiego]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=229 Thu, 23 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Wyniki konkursu na polski tytuł nowej książki Davida Hawkinsa]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=228 Mon, 20 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Płacz zabaw - Emilia Kupa-Nowak]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=227 Fri, 17 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Praktyka z Mary Bond - nauka świadomości ciała]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=226 Fri, 10 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Konkurs na tytuł najnowszej książki Davida Hawkinsa]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=225 Thu, 02 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Jak Cię widzą tak... się czujesz!]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=224 Wed, 01 Aug 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Uwalnianie (od) nałogu – w świetle totalnej biologii, psychogenealogii oraz koncepcji Davida Hawkinsa]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=223 Thu, 26 Jul 2018 00:00:00 +0000 <![CDATA[Współpracując z grawitacją wg wskazówek Mary Bond]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=222 Fri, 20 Jul 2018 00:00:00 +0000