Aktywne filtry

 • Szkolenie: MIŁOŚĆ,...

  Prowadzi Barbara Tyboń
  100,00 zł Od

  4 kwietnia 2020, Warszawa. 
  Prowadzi dr Barbara Tyboń. 

  To kolejne z cyklu szkoleń poświęconych psychogenealogii, czyli pracy z ukrytymi przekazami rodzinnymi. Na Państwa życzenie powtarzamy (w wersji nieco zmienionej) cieszące się ogromnym zainteresowaniem szkolenie na temat związków. To, co przydarzyło się Twoim przodkom wpływa na Twoje rozumienie miłości. Może wpływać też na to, jak i z kim tworzysz bliskie związki oraz wyjaśniać dlaczego się one czasami rozpadają.

 • Szkolenie: ODKRYWANIE...

  Prowadzi Barbara Tyboń
  100,00 zł Od

  1 luty 2020, Warszawa 
  prowadzi Barbara Tyboń 

  Na szkoleniu poznamy psychogenealogię, czyli pracę z drzewem rodowym (własnym lub innej osoby). Omówimy na przykładach podstawowe obszary pracy psychogenealogicznej. Ustalimy skąd biorą się ukryte przekazy międzypokoleniowe i jaki mogą mieć wpływ na nasze życie. Nauczymy się w jaki sposób z nimi pracować. Krok po kroku sporządzimy genogram – mapę relacji rodzinnych i najważniejszych wzorców i tematów, które stanowią nasze zasoby lub ograniczenia. Uczestnicy otrzymają narzędzia służące uwalnianiu emocji i domykaniu starych, niedomkniętych historii rodowych. 

 • Szkolenie: PRACA,...

  Prowadzi Barbara Tyboń
  100,00 zł Od

  6 czerwca 2020, Warszawa. 
  Prowadzi dr Barbara Tyboń.

  Zapraszamy na szkolenie, które cieszyło się dużym powodzeniem w ubiegłym roku (w nieco zmienionej formie). Naszym tematem będzie wpływ historii, wydarzeń i przekazów otrzymanych od naszych przodków na nasze życie zawodowe, sytuację finansową oraz rozumienie czym jest sukces i jak możemy go osiągnąć. Pracując z genogramami pochodzącymi z doświadczeń prowadzącej, jak i przykładami sławnych ludzi, prześledzimy szczegółowe powiązania i wpływy tego, co miało miejsce w naszej rodzinie na naszą relację z pracą i pieniędzmi. Dowiemy się jak przekształcać destrukcyjne wzorce i wybierać to, co nas wspiera i buduje w tych aspektach.

 • WARSZTAT JOGI TWARZY I...

  Prowadzi Olga Szemley...
  100,00 zł Od

  7 marca 2020 r. (sobota), Warszawa 
  Poznaj metodę naturalnego anti-agingu opartą na ćwiczeniach jogi twarzy oraz masażach twarzy zaczerpniętych z tradycji pielęgnacyjnych pięciu kontynentów. Na warsztacie ujędrnisz ponad 80 mięśni twarzy i szyi, a do domu dostaniesz rozpisany trening. Nauczysz się wykonywać automasaż tkanek głębokich, wspomagający tworzenie kolagenu w skórze oraz automasaż liftingująco-refleksologiczny. Wszystko po to byś mogła później korzystać z tych technik samodzielnie
  stopniowo widzieć w lustrze coraz bardziej zrelaksowaną twarz, gładsze czoło i okolice oczu, pełniejsze wargi i ujędrnioną skórę szyi.

  Aby zarezerwować miejsce wpłać zaliczkę lub całą opłatę, wybierając poniżej: