Rupert Sheldrake i Bruce Lipton - film


Zapraszamy do wysłuchania fragmentów rozmowy dwóch wybitnych naukowców: 

Dr Rupert Sheldrake jest jednym z najbardziej innowacyjnych biologów i znany jest ze swojej hipotezy pola morfogenetycznego i rezonansu morficznego, co prowadzi do wizji żywego i rozwijającego się wszechświata ze swoją własną pamięcią. Pole morfogenetyczne ujawnia, że mędrcy mieli rację. Wszyscy jesteśmy połączeni w Jednym.

Dr Bruce Lipton jest powszechnie uznanym autorytetem łączenia nauki z duchowością. Naucza, że jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że kreujesz specyficzne pole energii wokół siebie zgodnie z różnymi myślami i doświadczanymi emocjami, to możesz zacząć kontrolować rzeczy, które zdarzają ci się w życiu.

Książki Autorów dostępne na virgobooks.pl:

Nowa biologia Rupert SheldrakeNOWA BIOLOGIA
Rezonans morficzny i ukryty porządek
Rupert Sheldrake

Wychodząc z badań na gruncie biologicznym autor prezentuje podstawowe nierozwiązane problemy biologii, demaskując przy okazji „dziurawy” model postrzegania świata, który prezentuje współczesna nauka. Odkrywa przed czytelnikiem cud i tajemnice Natury posługując się naukowym punktem widzenia. Opisuje też 10 eksperymentów, które możemy przeprowadzić, by udowodnić istnienie rezonansu morficznego. Nauka wyzwolenie z dogmatów Rupert SheldrakeNAUKA WYZWOLENIE Z DOGMATÓW
Rupert Sheldrake

Sheldrake analizuje dziesięć głównych doktryn materializmu, zarówno z perspektywy historycznej, jak i dostępnych badań naukowych. Zamiast automatycznie akceptować światopogląd obowiązujący w świecie akademickim, przyjmuje postawę naukową i zamienia dogmatyczne stwierdzenia w pytania: czy rzeczywistość jest wyłącznie materialna, czy natura funkcjonuje bezcelowo, czy świadomość jest tylko przejawem aktywności mózgu? Odpowiedzi mają pokazać, co tak naprawdę nauka wie, a czego nie wie. 


 

O naturze, duchu i materii Rupert Sheldrake Matthew Fox

O NATURZE, DUCHU I MATERII
Matthew Fox i Rupert Sheldrake

Autorzy powracają do dawnego porządku widzenia świata, w którym natura była postrzegana przez ludzi jako żywy organizm, i inspirują do tego, aby odnowić tę utraconą relację - z naturą i z duchowością, z ciemnością i ze światłem. Omawiają również słynną kontrowersyjną hipotezę Ruperta Sheldrake'a dotyczącą pól morficznych, które są zasadą porządkującą nie tylko w świecie natury, lecz również w naszym życiu społecznym.
Nauka a praktyki duchowe Rupert Sheldrake
NAUKA A PRAKTYKI DUCHOWE
Rupert Sheldrake

Duchowość i nauka zawsze stały po przeciwnych stronach barykady. Żyjemy jednak w ciekawych czasach, kiedy to badacze zaczynają rozumieć i tłumaczyć to, co osoby uduchowione wiedziały i czuły od dawna. Sheldrake pokazuje, w jaki sposób siedem praktyk wspólnych wszystkim głównym religiom podnosi poziom szczęścia i poprawia zdrowie. Co dzieje się z naszym ciałem i umysłem podczas tych praktyk? Poznajcie badania naukowe na ten temat! 


 

Biologia przekonań Bruce LiptonBIOLOGIA PRZEKONAŃ
Bruce H. Lipton

Ta książka zmieni na zawsze to, co myślisz o swoich myślach i umyśle. Nowe, zdumiewające odkrycia biochemicznych skutków działania mózgu ukazują, iż twoje myśli wpływają na wszystkie komórki twojego ciała. Ciało i umysł człowieka są ze sobą ściśle powiązane, autor wyjaśnia te zależności w naukowy, aczkolwiek bardzo przystępny i rzeczowy sposób.

Za możliwość udostępnienia filmów wraz tłumaczeniem dziękujemy Panu Wojtkowi Luciejewskiemu: https://www.youtube.com/user/luciejwl

Udostępnij tę treść