Zrozum swoje choroby

miś z lekamiWielu z nas uważa choroby i niepowodzenia życiowe za "karę boską", czy "niesprawiedliwość losu". Okazuje się jednak, że mają one swoje logiczne wyjaśnienie i są kluczem do rozwiązania naszych problemów.

Czy choroba jest sensownym biologicznym programem, który ma na celu zachowanie gatunku? Czemu służą zaburzenia emocjonalne i choroby psychiczne? Co wspólnego mają choroby dziecka z problemami rodziców? Czym jest rodowa lojalność i jak wpłynąć na rodzinne programy? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w książce „Zrozum swoje choroby” Patricka Obissiera. 

Gdy w latach 80. XX wieku niemiecki lekarz dr Ryke G. Hamer i jego żona zachorowali na raka po tragicznej śmierci syna, dr Hamer stwierdził, że to nie może być przypadek. Analiza historii i tomogramów mózgu pacjentów doprowadziły go do odkrycia, że to co nazywamy chorobą jest Sensownym Biologicznym Programem, uruchamianym przez organizm w szczególnych sytuacjach… Na podstawie tej koncepcji (nazwanej Germańską Nową Medycyną) wielu kolejnych badaczy rozwinęło nowe metody diagnozowania i leczenia; należą do nich Totalna biologia oraz bliskie jej Dekodowanie Biologiczne.

Patrick Obissier Zrozum swoje chorobyZROZUM SWOJE CHOROBY
Dekodowanie Biologiczne
Patrick Obissier

W tej książce przeczytasz o uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób. Publikacja Patricka Obissiera jest bardzo jasno i przystępnie napisanym wprowadzeniem do nowego rozumienia zdrowia, zarówno jednostki, jak i całej rodziny.
Udostępnij tę treść