WARSZTATOWNIA:
JAK ZAMAWIAĆ

 

Proszę wybrać produkty z Alfabetycznego Katalogu Książek albo z jednej lub kilku Kategorii i klikając „Dodaj”  umieścić je w koszyku.

Jeśli jeszcze chcesz zapoznać się z opisem produktu, recenzją a w przypadku zamawiania książki także przeczytać spis treści i przykładowy rozdział, możesz nacisnąć przycisk „Wyświetl” . Aby kontynuować zamawianie stamtąd następnie kliknij przycisk „Dodaj”.

Naciśnięcie przycisku „Dodaj” powoduje wyświetlenie listy wybranych produktów wraz z ich ceną. Domyślnie przyjęto, że zamówienie będzie wysyłane Kurierem. Jeśli jednak chcesz zmienić sposób dostawy będzie to możliwe w dalszych krokach. Ale zanim to zrobisz:
 

Wykonaj krok 1:

zdecyduj czy chcesz mieć swoje konto w sklepie. Posiadanie własnego konta pozwala m.in. śledzić status Twojego zamówienia i historię Twoich zamówień a przy kolejnym zamówieniu nie musisz podawać wszystkich danych od nowa, system wypełni je za Ciebie. Potrzebujesz wybrać opcję „Stwórz konto” oraz wpisać login, który jest używanym przez Ciebie adresem email i jakieś znane tylko Tobie minimum 5-znakowe hasło (my nie mamy dostępu do Twojego konta), imię, nazwisko oraz dane dostawy.

Jeśli nie chcesz mieć swojego konta, proszę bardzo, wybierz opcję zakupów bez rejestracji „Zakupy bez rejestracji”.

Jeśli masz już swoje konto w tym sklepie po prostu zaloguj się.

Nie pamiętasz jakie było Twoje hasło do logowania? Kliknij w link „Zapomniałeś hasła?” A na podany nam przy rejestracji Twój email dostaniesz link do odzyskiwania hasła.

Jeśli już logowanie powiodło się następnie potwierdź lub wprowadź adres dostawy.


Teraz

Wykonaj krok 2:

wybierz opcję dostawy (dostępne możliwości dostawy są opisane poniżej)

Pamiętaj o akceptacji Warunków korzystania z usług, jest ona konieczna, aby przejść do następnego kroku.

 

i następnie

Wykonaj krok 3:

wybierz metodę płatności (dostępne sposoby płatności są opisane poniżej)

 

Moment uruchomienia realizacji zamówienia następuje:

– natychmiast, gdy wykonano płatność szybkim przelewem online lub gdy wybrano metodę płatności gotówką przy odbiorze

– z datą zaksięgowania na rachunku właściciela sklepu (tj. Virgo Spółka Jawna) wpływu pełnej kwoty za zamówienie, gdy wybrano i wykonano przelew tradycyjny

 

Na ekranie swojego komputera zobaczysz podsumowanie swojego zamówienia.

Jeśli wszystko się zgadza, kliknij „Potwierdzam zamówienie”; w tym momencie wysyłamy automatycznie email z numerem i danymi zamówienia.

 

A co jeśli chcę poprawić/zmienić zamówienie?

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości bądź reklamacji skontaktuj się proszę z naszym biurem obsługi
e-mail: biuro@virgo.info.pl lub telefonicznie  691 37 37 31 lub (+48) 22 6714590.

 

Jeśli jesteś użytkownikiem Facebook’a może zechcesz kliknąć nam „lajka”?

I zachęcamy do zapisania się na newsletter. Dostarczamy w nim różne informacje i materiały,
a co pewien czas także jakieś bonusy dla odbiorców (np. kody rabatowe).

 

 

DOSTAWA
 

Obecnie można wybrać następujące opcje dostawy towarów (książek) wskazanych w zamówieniu:

a.     
odbiór osobisty

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, zapraszamy do biura Wydawnictwa przy ul. Fieldorfa 5 lok. 34 w Warszawie (Gocław) w godzinach 9-16, najlepiej uzgodnieniu przybliżonego terminu wizyty. Nasze biuro mieści się na parterze budynku mieszkalnego (róg ul. Fieldorfa i Meissnera) ale nie jest to sklep stacjonarny. Na miejscu jest mozliwość płatności karta oraz gotówką - o ile zamówienie nie zostało opłacone z góry. Na miejscu wystawiamy paragony i faktury.

b.     
kurierem na wskazany adres dostawy – przedpłata przelewem / płatność przy odbiorze

Dostawę wykona firma kurierska DPD; jej kurierzy nie mają obowiązku ustalać dostawy telefonicznie z odbiorcą ale czasami – zwłaszcza kiedy trudno im zlokalizować adres albo nie zastają odbiorcy - dzwonią. Dlatego telefoniczny numer kontaktowy jest wymagany przy składaniu zamówieniu, nawet gdy zamawiający wybrał opcję zakupu „bez rejestracji”. Dostawa kurierska jest realizowana zwykle w ciągu 2 dni roboczych od daty uruchomienia realizacji zamówienia, często nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Kurierzy obsługują pobrania, więc można zamówić dostawę kurierem z płatnością przy odbiorze.


UWAGA! Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako PRZEDSPRZEDAŻ są wysyłane jedynie po dokonaniu przedpłaty i nie jest dla nich dostępna przesyłka za pobraniem.

c.       Poczta Polska – przesyłka priorytetowa polecon– przedpłata przelewem

Zamówienie dostarczane jest przesyłką priorytetową poleconą na podstawie umowy Virgo z Pocztą Polską według Regulaminu Poczty. Czas dostawy to zwykle 2-3 dni robocze. Gdy listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłka będzie czekać przez 14 dni w najbliższym Urzędzie Poczty, jeśli w tym czasie nie zostanie odebrana wraca do nas; w takim przypadku prosimy zamawiającego o pokrycie kosztów przesyłki (tam i z powrotem). Nie realizujemy wysyłek za pobraniem za pośrednictwem Poczty Polskiej. 


d.       Paczkomaty Inpost – przedpłata przelewem

Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Inpost Paczkomaty Sp. z o.o. według regulaminu Inpostu dostępnego na stronie www.paczkomaty.pl
Czas dostawy wynosi do 3-4 dni roboczych.
Po nadaniu przez nas przesyłki, Inpost powienien dostarczyć ją w ciągu 24 h do paczkomatu wybranego przez odbiorcę podczas składania zamówienia. Kiedy to nastąpi, odbiorca otrzymuje wiadomość tekstową sms (oraz e-mail), która zawiera kod potrzebny do odbioru przesyłki oraz dokładny adres paczkomatu, w którym przesyłka się znajduje. Odbiorca ma 72 h na odbiór przesyłki. Paczkomaty są dostępne 24h/dobę. Jeśli w tym czasie przesyłka nie zostanie odebrana, zostanie przekazana do dedykowanej placówki operatora, gdzie odbiorca będzie mógł ją odebrać w ciągu 11 dni.

e.       Kiosk RUCH – przedpłata przelewem (chwilowo niedostępne)

Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem sieci RUCH S.A., według regulaminu RUCH-u, dostępnego na stronie https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/odbierz-paczke
Po nadaniu przez nas przesyłki, RUCH powinien dostarczyć ją w ciągu dwóch dni roboczych do wybranego kiosku lub saloniku przez odbiorcę podczas składania zamówienia. Kiedy to nastąpi, odbiorca otrzymuje na podany przy składaniu zamówienia numer telefonu komórkowego wiadomość tekstową SMS, która zawiera kod potrzebny do odbioru przesyłki i lokalizację miejsca, w którym przesyłka się znajduje.
Odbiorca ma na odbiór przesyłki 5 dni roboczych, liczonych od dnia otrzymania SMS. Po upływie wskazanego terminu paczka jest traktowana jako nieodebrana i zostanie zwrócona do Nadawcy.

 

 

Dostawa zagranicę

Przesyłki mogą być wysyłane także zagranicę, po kontakcie i ustaleniu z obsługą sklepu indywidualnego sposobu dostawy; prosimy w takim przypadku o e-mail do: biuro@virgo.info.pl lub telefon 691 37 37 31 oraz +48 22 6714590Dostawa usług (udział w zajęciach)
odbywa się w miejscu i zgodnie z zasadami opublikowanym w ogłoszeniu o świadczeniu danej usługi.

 


Prosimy zapoznać się z Regulaminem sklepu.

Zaakceptowanie opisanych w Regulaminie warunków jest warunkiem koniecznym, aby kontynuować proces składania zamówienia przez Internet.

 

 

PŁATNOŚCI
 

Obecnie można wybrać następujące metody płatności za zamówienie związane z dostawą :

dla towarów i usług (książek i  udziału w zajęciach)

a.       przelewem tradycyjnym

wystawionym
dla

VIRGO Spółka Jawna

ul. Fieldorfa 5/34, 03-984 Warszawa
mBank SA:  54 1140 2004 0000 3302 7420 7671

Prosimy w tytule przelewu podać numer zamówienia. Realizacja zamówienia nastąpi dopiero po zaksięgowaniu przelewu na powyższym rachunku bankowym.
W dniach roboczych zwykle następuje to następnego dnia po dacie wykonania przelewu.


b.       
szybkim przelewem on-line

płatność internetowa w bezpiecznym systemie, za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay w tym możliwość:

– wskazania wybranego banku (m.in. Alior, BGŻ, BNP Paribas, BZWBK,  Citi Handlowy,  Deutsche,  Gettin,  Idea,  ING,  mBank,  Millenium, Pekao, PKO, Pocztowy, Raiffeisen, Toyota)

– płatności z pomocą karty VISA MasterCard lub Mobile MasterCard
Płatność taka jest w zasadzie natychmiast odnotowana w sklepie, co jest podstawą do uruchomienia procedury realizacji zamówienia.


c.     gotówką przy odbiorze - tylko dla towarów (książek)

Ta forma płatności dostępna jest jedynie dla przesyłek dostarczanych przez kuriera DPD (należność odbierze kurier przy dostarczeniu przesyłki) lub odbiorów osobistych w biurze Wydawnictwa Virgo. Nie stosujemy tej formy płatności przy dostawie realizowanej przez Poczte Polską ani paczkomaty Inpost.