WARSZTATOWNIA:REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO http://www.virgobooks.pl

Właścicielem sklepu internetowego http://www.virgobooks.pl zwanego dalej Sklepem jest firma 
VIRGO B.Granicki, P.Granicki, W.Granicki spółka jawna,
z siedzibą w Warszawie (03-984) przy ul. Fieldorfa 5 lok. 34, NIP: 113 285 46 62.

1. Składanie zamówień

2. Przetwarzanie danych osobowych

3. Ceny i koszty przesyłki

4. Terminy realizacji zamówień

5. Dostawcy przesyłek

6. Sposoby płatności

7. Zwroty

8. Reklamacje

1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://www.virgobooks.pl pod warunkiem wypełnienia formularza zamówienia i zaakceptowania zawartych w nim warunków i kosztów dostawy.

 

2. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o „Ochronie danych osobowych”, ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu zrealizowania zamówienia. 
O ile Klient wyrazi takie życzenie, dane te są również wykorzystywane w celu dostarczania biuletynu informacyjnego na wskazany adres e-mail. 
Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim.

 

3. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do odwołania lub ograniczenia części oferty, zmiany cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. 
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

4. Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do Klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi zwykle od 1 do 5 dni roboczych. Do momentu wysłania przesyłki Klient może w dowolnej chwili anulować zamówienie lub dokonać jego zmiany wysyłając e-mail z podaniem numeru zamówienia.

 

5. Przesyłki dostarcza:

      a. Poczta Polska – przesyłka priorytetowa polecona 
      b. Firma kurierska DPD
      c. Paczkomaty Inpost

Dostawa usług (udział w zajęciach) odbywa się w miejscu i zgodnie z zasadami opublikowanym w ogłoszeniu o świadczeniu danej usługi.

Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako PRZEDSPRZEDAŻ są wysyłane jedynie po dokonaniu przedpłaty i nie jest dla nich dostępna przesyłka za pobraniem.

 

6. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a. e-przelew (przelew on-line)
b. karta kredytowa
Rozliczenia e-przelewem i kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
c. przy odbiorze - należność odbierze kurier
d. przelew bankowy na konto sklepu:

VIRGO Spółka Jawna
ul. Fieldorfa 5/34, 03-984 Warszawa

mBank SA: 
54 1140 2004 0000 3302 7420 7671

 

Przesyłki zagraniczne mogą być realizowane jedynie w bezpośrednim kontakcie ze sklepem (e-mail, tel. - przygotowujemy indywidualnie wycenę przesyłki)


7. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem że towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony lub uszkodzony. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

8. Reklamacje należy zgłaszać mailowo na adres: biuro@virgo.info.pl z podaniem numeru zamówienia. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do14 dni kalendarzowych. 
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu należy zgłaszać podczas jej odbioru przedstawicielowi firmy realizującej dostawę spisując odpowiednie oświadczenie (protokół). Towar z wadami technicznymi należy odesłać przesyłką pocztową na adres VIRGO B.Granicki, P.Granicki, W.Granicki sp.j., 03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5 lok. 34.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. wyczerpanie nakładu) zwracamy równowartość ceny lub oferujemy inne dostępne aktualnie towary.