CO CHOROBA MÓWI O TOBIE

Kurt Tepperwein
Dostępne
29,00 zł
Brutto

Kurt Tepperwein opisuje, jak możemy rozpoznawać i właściwie interpretować symptomy chorobowe, a także poleca kroki, które powinniśmy wykonać w celu uzdrowienia. Prowadzi nas do źródła choroby, tkwiącego zawsze w sferze duchowej, a przez to pokazuje drogę do nas samych. Prezentuje ponad 100 symptomów chorobowych wraz z konkretnymi wskazówkami, jak możemy im zaradzić.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

"Każda choroba jest krzykiem duszy, jest wołaniem naszego prawdziwego JA o to, aby zacząć wreszcie żyć w zgodzie z tym, kim jesteśmy naprawdę!"

"By zrozumieć głębszy sens choroby, przede wszystkim musisz uświadomić sobie, że to ty ją stworzyłeś i wziąć za to odpowiedzialność. I choć konwencjonalne leczenie może tymczasowo usunąć jej objawy, ty sam musisz zrozumieć i dotrzeć do głębin swojego jestestwa w celu pozbycia się jej permanentnie."
Według autora, choroba jest "…wezwaniem do porzucenia dotychczasowej drogi i świadomego powrócenia do stanu harmonii. Każda dolegliwość jest skierowanym do nas apelem, wyzwaniem, któremu można sprostać poprzez zmianę sposobu myślenia oraz poszerzenie swojej świadomości." Uważa on, że aby odnaleźć jej przyczynę, musimy odkryć swoje prawdziwe JA i swoją autentyczną misję życiową. Często jednak okazuje się, że żyjemy według z góry narzuconych schematów, które nie są zgodne z naszym wnętrzem, przez co powstaje dysonans – choroba.
W celu uleczenia choroby zalecana jest dieta w trzech sferach: fizycznym, psychicznym i umysłowym. Ważne jest co jemy, kiedy i jak gdyż "danie, które jemy, może zjeść nas samych!". Istotne jest również aby nie "karmić siebie gniewem, złością czy poczuciem winy i zadbać o pogodę ducha". Znaczenie ma również pozytywne myślenie, mówienie i działanie. "Dzięki takiej postawie wybitnie wzmacniasz swój "duchowo-umysłowy system immunologiczny", co jest kluczem do zachowania zdrowia – jesteś dziś tym, o czym myślałeś wczoraj, a jutro będziesz tym, o czym myślisz dzisiaj".
Choroba "zmusza nas niejako do refleksji nad wszystkim. To dzięki niej powstają nowe pytania o sens istnienia – życie, śmierć, bóg, miłość, smutek, cierpienie, które często popychają nas do przeanalizowania swojego systemu wartości od podstaw. I tylko od nas samych zależy na ile chcemy być świadomi siebie - zdrowi. W rzeczywistości powinniśmy być wdzięczni za chorobę, która nas dotyka, gdyż, tylko dzięki niej, jesteśmy w stanie dotrzeć do głębin swojego prawdziwego JA i odkrywać siebie na nowo".

Kurt Tepperwein urodził się w 1932 r. w miejscowości Lobenstein. Osiągnął sukces jako przedsiębiorca oraz wieloletni doradca przedsiębiorstw. W 1973 roku wycofał się z życia finansowego i został uzdrowicielem oraz badaczem prawdziwych dolegliwości. Ukończył wiele różnorodnych kursów, uzyskując wiele wyróżnień. W 1986 roku uzyskał tytuł profesora psychologii na uniwersytecie Clayton w stanie Iowa w USA oraz docenta w wielu różnych międzynarodowych instytutach , między innymi w Friedensuniversitat w Berlinie. Od 1997 roku Kurt Tepperwein jest docentem Międzynarodowej Akademii Naukowej w Liechteinsteinie.

 
ZOBACZ TAKŻE

Autor
Kurt Tepperwein
Przekład
Monika Dziedzic
Waga
288 g
Format
151 x 210 mm
Ilość stron
258
Wydanie
I, 2003
ISBN
978-83-86757-99-2
KOS
089
Nowy