GOTUJ Z AJURWEDĄ DLA ZDROWIA
  • GOTUJ Z AJURWEDĄ DLA ZDROWIA

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

GOTUJ Z AJURWEDĄ DLA ZDROWIA

Usha Lad, Vasant Lad

"Gotuj z ajurwedą dla zdrowia" to coś więcej niż zwykła książka kucharska. To wprowadzenie w tajniki ajurwedy i kuchni ajurwedyjskiej, uczące nowego spojrzenia na żywienie. Książka oferuje mnóstwo zdrowych przepisów kuchni wegetariańskiej, przygotowywanych na bazie ziół i przypraw harmonizujących poszczególne konstytucje.

 

49,00 zł
Brutto
Obecnie brak w magazynie

  • Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.  DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł. Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

"Gotuj z ajurwedą dla zdrowia" to coś więcej niż zwykła książka kucharska. To wprowadzenie w tajniki ajurwedy i kuchni ajurwedyjskiej, uczące nowego spojrzenia na żywienie. Książka oferuje mnóstwo zdrowych przepisów kuchni wegetariańskiej, przygotowywanych na bazie ziół i przypraw harmonizujących poszczególne konstytucje. Omawia wpływ danego pokarmu na poszczególne dosze, a w wielu przypadkach także jego lecznicze właściwości. Ajurweda to starożytna sztuka leczenia, która naucza, iż pokarm jest bardzo istotny dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

W książce znajdziesz:

- ponad 100 przepysznych przepisów kuchni ajurwedyjskiej,

- opis wyposażenia kuchni ajurwedyjskiej oraz plan jadłospisu uwzględniającego potrzeby każdego członka rodziny,

- niemal 300 prostych porad na rozmaite dolegliwości z zastosowaniem ziół, owoców i warzyw,

- wskazówki, jak dbać o zdrowie, dobre trawienie oraz równowagę właściwą dla twojej konstytucji,

- zasady właściwego łączenia pokarmów,

- kompleksowe zalecenia żywieniowe dla poszczególnych konstytucji,

- spis właściwości pokarmów oraz ich wpływu na dosze,

- tabelę, która pozwoli określić twoją konstytucję.

 

O AUTORACH
Usha Lad

zamiłowanie do gotowania wyniosła z domu, gdzie podpatrywała matkę i uczyła się od niej tajników zdrowego odżywiania. Pochodzi z niewielkiego miasteczka Khandi w Indiach. Z wykształcenia jest pielęgniarką. Dorastała w Pune, gdzie zdobyła wykształcenie w szkole dla pielęgniarek, działającej przy Seth Tarachand Ramnath Ayurvedic Hospital. Tam poznała swojego męża dr. Vasanta Lada.

Dr Vasant Lad
to lekarz i wykładowca medycyny ajurwedyjskiej, pochodzący z Pune w Indiach. Zdobył bogate doświadczenie, pełniąc przez piętnaście lat funkcję dyrektora medycznego szpitala ajurwedyjskiego w Pune oraz profesora medycyny klinicznej w Pune University College of Ayurvedic Institute w Albuquerque w Nowym Meksyku. Dorobek dr. Lada obejmuje także studia medycyny allopatycznej oraz chirurgii.

 

 

101

Opis

Autor
Usha Lad, Vasant Lad
Waga
459 g
Format
165 x 235 mm
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
280
Wydanie
I, 2015
ISBN
978-83-62957-09-5

Specyficzne kody

Nowy produkt