UŚMIECH DLA ŻABKI

Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak
Dostępne
30,00 zł
Brutto

"Uśmiech dla Żabki"  (wyd. drugie) to historia o tym, jak wielką moc ma szczery uśmiech. Niczym serdeczne zaklęcie może przemienić smutek w radość. Uśmiech niesiony na twarzach leśnych bohaterów dotrze do małej Żabki i ociepli jej serce, rozweseli. Zaś wszystkich Czytelników tej prostej historii wzruszy oraz sprawi, że na ich twarzach pojawi się ciepły uśmiech... od ucha do ucha!

Przeczytaj fragment klikając w "Zajrzyj do środka"

Dostawa do Paczkomatów 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość. Ta wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego uśmiechu rozweseli każdego z Was.


Autor napisał ciepłą opowieść dla maluchów, którym zdarza się tęsknić za mamą...


Mała żabka pozostawiona samotnie na środku jeziora, czuje się najsmutniejszą żabką na świecie. No cóż... Jej mama jest w pracy. 


Kiedy w pewnym momencie mama żabki czuje drobne ukłucie w sercu, niepokoi się o swą córkę. Domyśla się, że coś złego dzieje się z małą żabką. Postanawia prosić o pomoc Bobra, który idzie w stronę jeziora. Prosi go, aby przekazał małej żabce... UŚMIECH OD MAMY!


Bóbr wyrusza zatem z ważna misją, ale w drodze okazuje się, że ma coś ważniejszego do zrobienia. Wygra jego słabość do gałęzi, na których widok czuje nieodpartą chęć budowania tam...

Jego zadanie przejmuje Wydra. Gdy nagle przypomina sobie o garnczku mleka, które zostawiła na gazie, zwraca się o pomoc w przekazaniu UŚMIECHU, do Dzięcioła. Jednak Dzięcioł spotka swoją starą przyjaciółkę Sosnę, z którą dawno nie gawędził, przekaże więc zadanie komuś innemu.


I tak leśne zwierzęta uśmiechają się od ucha do ucha, przekazując dalej UŚMIECH dla małej żabki.

Wreszcie to Kaczka dotrze do liścia nenufaru, na którym siedzi smutna żabka i przekaże jej UŚMIECH od mamy. Jak na ciepłą opowieść dla najmłodszych przystało, zakończenie będzie słodkie i urocze.

usmiech dla zabki

Autor
Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak
Waga
442 g
Format
250 x 250 mm
Ilość stron
36
Wydanie
I, 2017
ISBN
978-83-65230-09-6
Ezop
120
Nowy produkt

ZOBACZ TAKŻE

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności