UŚMIECH DLA ŻABKI
  • UŚMIECH DLA ŻABKI

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

UŚMIECH DLA ŻABKI

Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak

"Uśmiech dla Żabki"  (wyd.drugie) to historia o tym, jak wielką moc ma szczery uśmiech. Niczym serdeczne zaklęcie może przemienić smutek w radość. Uśmiech niesiony na twarzach leśnych bohaterów dotrze do małej Żabki i ociepli jej serce, rozweseli. Zaś wszystkich Czytelników tej prostej historii wzruszy oraz sprawi, że na ich twarzach pojawi się ciepły uśmiech... od ucha do ucha!

 

Przeczytaj fragment klikając w "Zajrzyj do środka"
30,00 zł
Brutto
dostępne

 

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

Mama Żabki zna prosty i skutecczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość. Ta wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego usmiechu rozweseli każdego z Was.

Autor napisał ciepłą opowieść dla maluchów, którym zdarza się tęsknić za mamą...

Mała żabka pozostawiona samotnie na środku jeziora, czuje się najsmutniejszą żabką na świecie. No cóż... Jej mama jest w pracy. 

Kiedy w pewnym momencie mama żabki czuje drobne ukłucie w sercu, niepokoi się o swą córkę. Domyśla się, że coś złego dzieje się z małą żabką. Postanawia prosić o pomoc Bobra, który idzie w stronę jeziora. Prosi go, aby przekazał małej żabce... UŚMIECH OD MAMY!

Bóbr wyrusza zatem z ważna misją, ale w drodze okazuje się, że ma coś ważniejszego do zrobienia. Wygra jego słabość do gałęzi, na których widok czuje nieodpartą chęć budowania tam...
Jego zadanie przejmuje Wydra. Gdy nagle przypomina sobie o garnczku mleka, które zostawiła na gazie, zwraca się o pomoc w przekazaniu UŚMIECHU, do Dzięcioła. Jednak Dzięcioł spotka swoją starą przyjaciółkę Sosnę, z którą dawno nie gawędził, przekaże więc zadanie komuś innemu.

I tak leśne zwierzęta uśmiechają się od ucha do ucha, przekazując dalej UŚMIECH dla małej żabki.
Wreszcie to Kaczka dotrze do liścia nenufaru, na którym siedzi smutna żabka i przekaże jej UŚMIECH od mamy. Jak na ciepłą opowieść dla najmłodszych przystało, zakończenie będzie słodkie i urocze.

 

 

usmiech dla zabki120

Opis

Autor
Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak
Waga
442 g
Format
250 x 250 mm
Ilość stron
36
Wydanie
I, 2017
ISBN
978-83-65230-09-6

Zobacz także