TERAPIA DUSZY

Joy Manne
Ostatnie sztuki w magazynie
43,00 zł
Brutto

"Wymiar ego i wymiar duszy są różnymi stanami energii. Terapia duszy uczy nas je odróżniać, abyśmy częściej przebywali w wymiarze duszy. Terapia tego rodzaju obejmuje wszystkie religie świata, choć żadnej z nich nie wyznaje".

Dostawa do Paczkomatów 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

"Terapia Duszy" jest niezwykłą książką, w której została podjęta próba analizy i oceny różnych metod i sposobów pracy nad sobą. Zawiera cenne wskazówki, jak znaleźć w sobie inspirację do rozwoju, oferując jednocześnie narzędzia pozwalające wybudować most pomiędzy tym, co widzialne, a tym, co niewidoczne dla oczu - pomiędzy świadomością ciała, umysłu i duszy. Odsłania także drogę dostępu do połączenia ego z duszą - tajemnicę życia w harmonii z samym sobą i całym światem."Wymiar ego i wymiar duszy są różnymi stanami energii. Terapia duszy uczy nas je odróżniać, abyśmy częściej przebywali w wymiarze duszy. Terapia tego rodzaju obejmuje wszystkie religie świata, choć żadnej z nich nie wyznaje"."Wszelkie formy i sposoby poszukiwania duszy określa kultura, w jakiej powstają (...). To, czego tak naprawdę nie da się wyrazić słowem, co nie podlega uwarunkowaniom, nie można ująć w żadną definicję ani podporządkować żadnej metodzie badania lub rozwoju. Dlatego właśnie możemy duszę opisywać na tak wiele sposobów i docieramy do niej wieloma różnymi drogami".


Autor
Joy Manne
Waga
319 g
Format
145 x 210 mm
Ilość stron
241
ISBN
978-83-72290656
123
Nowy produkt

ZOBACZ TAKŻE

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności