KARTY WARTOŚCI
  • KARTY WARTOŚCI

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

KARTY WARTOŚCI

Values Team

 

"Karty Wartości" doskonałe do pracy indywidualnej, grupowej i zespołowej w szkoleniach, warsztatach, treningach, coachingu i mentoringu. Refleksyjna, rozwijająca i twórcza pomoc dla trenerów, terapeutów, coachów, mentorów, doradców zawodowo zajmujących się rozwojem kompetencji osobistych, społecznych i zawodowych. Pracując "Kartami Wartości" odkrywasz najsilniejsze motywatory - bezpieczeństwo, moc, porządek, sukces, ideały, rozwój, holizm. Wiesz, co zatrzymuje ludzi w działaniu, a co powoduje, że są zdolni "przenosić góry".

ilość kart w pudełku: 56 (wartości) + 3 (joker) + płyta z muzyką "Duszy gra"

 

 

480,00 zł
Brutto
dostępne

  • Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.  DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł. Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

"Karty Wartości" doskonałe do pracy indywidualnej, grupowej i zespołowej w szkoleniach, warsztatach, treningach, coachingu i mentoringu. Refleksyjna, rozwijająca i twórcza pomoc dla trenerów, terapeutów, coachów, mentorów, doradców zawodowo zajmujących się rozwojem kompetencji osobistych, społecznych i zawodowych. Pracując "Kartami Wartości" odkrywasz najsilniejsze motywatory - bezpieczeństwo, moc, porządek, sukces, ideały, rozwój, holizm. Wiesz, co zatrzymuje ludzi w działaniu, a co powoduje, że są zdolni "przenosić góry". "Karty Wartości" to skuteczne narzędzie wspierające rozwój talentów, samoświadomości i poczucia własnej wartości. Nauka i praktyka w budowaniu i rozwijaniu satysfakcjonujących relacji, szczęścia i sensu. "Karty Wartości" to najważniejsze narzędzie w twojej pracy z ludźmi i dla ludzi.

Czy zauważasz, że jedni zatrzymują się, a inni idą wciąż dalej? Czy zastanawiasz się nad tym, co decyduje o tym, że ktoś osiąga więcej niż inni, mając do dyspozycji to, co mają wszyscy? Kiedy człowiek upada, a kiedy angażuje siły, by podnieść się z kolan? Kiedy MY znaczy więcej niż JA?

 

Wartości, czyli zasady, kryteria, standardy i przekonania będące podstawą przyjętych w danej społeczności norm etycznych. Drogowskazy na skrzyżowaniach wyborów. Uniwersalne dla grup i indywidualne dla jednostek. Odpowiedzialne za podziały i sprzyjające łączeniu się w większe całości. Abstrakcyjne i ogólne.

 

Wartości przestają być prywatną, zamkniętą i niedostępną dla innych sferą życia każdego z nas. Zaczynają decydować i wpływać na naszą osobistą, społeczną i zawodową aktywność. Potrzebujemy mówić o nich odważnie, w sposób świadomy i otwarty, zgodny z tym, co dla nas jest ważne.

 

"Karty Wartości" wprowadzają w świat pojęć abstrakcyjnych, często nienazwanych, niedookreślonych, rozumianych i odczuwanych intuicyjnie. Uczą bawiąc. Rozwijają dzięki sile metafory. Otwierają na siebie i innych poprzez głęboką refleksję. Uwalniają naturalne talenty. Wskazują obszary rozwoju osobistego. Inspirują do stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi. "Karty Wartości" to wyjątkowy przewodnik i mapa w fascynującej podróży w głąb siebie.

 

"Kartami Wartości" możesz pracować indywidualnie, grupowo i zespołowo. Tworzyć własne scenariusze lub korzystać ze sprawdzonych i proponowanych przez twórców z grupy Values Team. Ich uniwersalność i interdyscyplinarność sprawia, że sprawdzają się w pracy osobistej i zawodowej. Wszędzie tam, gdzie mówimy o wizji, misji i sensie, kulturze osobistej i organizacyjnej, współpracy i współistnieniu.

 

"Karty Wartości" to najważniejsze narzędzie w twojej pracy z ludźmi i dla ludzi.

 

Talia zawiera 56 kart inspirujących wartości z 7 etapów ewolucji świadomości: bezpieczeństwo, siła, porządek, sukces, ideały, rozwój i holizm oraz 3 karty dodatkowe dla wartości nienazwanych lub niedookreślonych. Starannie wykonanych, wysokiej jakości, trwałych, do wielokrotnego użytku.

Zestaw zawiera dodatkowo płytę – "Duszy gra" - z muzyką instrumentalną specjalnie skomponowaną dla każdego z 7 etapów ewolucji świadomości. Utwory są tłem i przewodnim motywem muzycznym w czasie pracy z kartami.

167

Opis

Autor
Values Team
Format
132 x 132 x 40 mm
Ilość stron
56 wartości) + 3 (joker) + CD

Specyficzne kody

Nowy produkt