AJURWEDYJSKI MASAŻ LECZNICZY

S.V. Govindan
Ostatnie sztuki w magazynie
47,00 zł
Brutto

Masaż ajurwedyjski to najstarsza ze wszystkich technik łagodzenia bólu, regenerowania tkanek i wspomagania leczenia wielu zaburzeń wewnętrznych. Pomaga przywrócić zdrowie i siłę, wzmacnia kondycję całego naszego organizmu. Ajurweda przywiązuje olbrzymią wagę do masażu ze względu na jego zdolność do harmonizowania ciała.

Dostawa do Paczkomatów 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

Masaż ajurwedyjski jest najstarszą ze wszystkich metod łagodzenia bólu, regenerowania tkanek i wspomagania leczenia wielu schorzeń wewnętrznych. Pomaga przywrócić zdrowie i siłę, poprawia kondycję całego naszego ciała. Ajurweda kładzie ogromny nacisk na masaż ze względu na jego zdolność do harmonizowania organizmu. Wszyscy, którzy chcą odczuć dobrodziejstwa masażu ajurwedyjskiego na własnej skórze, znajdą w tej publikacji interesujące rady, a masażysta  z doświadczeniem bardzo dużo bezcennych porad, które może wykorzystać w praktyce. 


Ajurweda to starohinduski holistyczny system medyczny sprzyjający długiemu życiu, zdrowiu i naturalnej urodzie. Świetnie dopasowuje się do nowoczesnych koncepcji leczenia, które analizują kondycję człowieka z szerszej perspektywy uwzględniając czynniki fizyczne, emocjonalne i duchowe.


Ajurweda sięga swoimi starożytności, opiera się na uniwersalnych zasadach i jest żywą, rozwijającą się dziedziną wiedzy – równie użyteczną dziś, jak wieki temu. 

S. V. Govindan - zdobył sławę jako wyśmienity masażysta. Miał głębokie pragnienie pomagania ludziom, a masaż stał się dla niego narzędziem do służenia innym ludziom. W trakcie długoletniej praktyki zdał sobie sprawę, że jedną z jego misji jest promowanie i uczenie efektywnych technik masowania. Był pełnym pasji działaczem społecznym, przez wiele lat aktywnie brał udział w ruchu, na którego czele stał Mahatma Gandhi.
Autor
S.V. Govindan
Przekład
Anna Boniszewska
Waga
291 g
Format
165x235 mm
Ilość stron
168
Wydanie
II, 2018
ISBN
978-83-65852-09-0
187
Nowy produkt

ZOBACZ TAKŻE

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności