AJURWEDYJSKI MASAŻ LECZNICZY

S.V. Govindan
Ostatnie sztuki w magazynie
49,00 zł
Brutto

Masaż ajurwedyjski to najstarsza ze wszystkich technik łagodzenia bólu, regenerowania tkanek i wspomagania leczenia wielu zaburzeń wewnętrznych. Pomaga przywrócić zdrowie i siłę, wzmacnia kondycję całego naszego organizmu. Ajurweda przywiązuje olbrzymią wagę do masażu ze względu na jego zdolność do harmonizowania ciała.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Masaż ajurwedyjski jest najstarszą ze wszystkich metod łagodzenia bólu, regenerowania tkanek i wspomagania leczenia wielu schorzeń wewnętrznych. Pomaga przywrócić zdrowie i siłę, poprawia kondycję całego naszego ciała. Ajurweda kładzie ogromny nacisk na masaż ze względu na jego zdolność do harmonizowania organizmu. Wszyscy, którzy chcą odczuć dobrodziejstwa masażu ajurwedyjskiego na własnej skórze, znajdą w tej publikacji interesujące rady, a masażysta  z doświadczeniem bardzo dużo bezcennych porad, które może wykorzystać w praktyce. 


Ajurweda to starohinduski holistyczny system medyczny sprzyjający długiemu życiu, zdrowiu i naturalnej urodzie. Świetnie dopasowuje się do nowoczesnych koncepcji leczenia, które analizują kondycję człowieka z szerszej perspektywy uwzględniając czynniki fizyczne, emocjonalne i duchowe.


Ajurweda sięga swoimi starożytności, opiera się na uniwersalnych zasadach i jest żywą, rozwijającą się dziedziną wiedzy – równie użyteczną dziś, jak wieki temu. 

S. V. Govindan - zdobył sławę jako wyśmienity masażysta. Miał głębokie pragnienie pomagania ludziom, a masaż stał się dla niego narzędziem do służenia innym ludziom. W trakcie długoletniej praktyki zdał sobie sprawę, że jedną z jego misji jest promowanie i uczenie efektywnych technik masowania. Był pełnym pasji działaczem społecznym, przez wiele lat aktywnie brał udział w ruchu, na którego czele stał Mahatma Gandhi.
ZOBACZ TAKŻE

Autor
S.V. Govindan
Przekład
Anna Boniszewska
Waga
291 g
Format
165x235 mm
Ilość stron
168
Wydanie
2023
ISBN
978-83-65852-48-9
Tematy
Joga i ajurweda
Przywracanie zdrowia
187
Nowy
9788365852090