TWOJE CIAŁO MÓWI: POKOCHAJ SIEBIE

Lise Bourbeau
Dostępne
42,00 zł
Brutto

Lise Bourbeau jest przekonana, że większość dolegliwości fizycznych odzwierciedla problemy na poziomie emocjonalnym i mentalnym, ale nie są one w pełni uświadomione. W ten sposób organizm daje nam znać, byśmy powrócili na drogę miłości i harmonii. Metafizyka, która jest zdolnością do wzniesienia się ponad fizyczność, nie rości sobie praw do zastąpienia medycyny tradycyjnej, wydaje się jednak niezbędnym uzupełnieniem terapii, gdyż leczenie wyłącznie tego, co fizyczne, może być rozwiązaniem na krótki czas.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Książka ta jest słownikiem, pozycją podstawową dla tych, którzy pragną dotrzeć do głębokich przyczyn swych dolegliwości i chorób.

Nasze ciała przemawiają do nas poprzez konkretną dolegliwość czy chorobę, abyśmy stali się bardziej świadomi szkodliwego sposobu myślenia. Ów sposób myślenia, mimo że nieświadomy, szkodzi całej naszej istocie, choroba zaś pojawia się tylko po to, aby uzmysłowić, że najwyższy czas zmienić swoje fałszywe przekonania.Zauważysz, drogi Czytelniku, że zwracam się do ciebie po imieniu (jak w poprzedniej książce). Myślę, że gdy odnajdziesz znaczenie trapiącej cię choroby lub dolegliwości, łatwiej zidentyfikujesz się z tym, co przeczytasz. Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z metafizyką, może się zdarzyć, że moja metoda wyda ci się nazbyt prosta. Twoja reakcja może przypominać reakcję osób stykających się z całkiem nowym dla siebie tematem: "Skąd bierze się ta wiedza?", "Dlaczego mam wierzyć w to, co napisane jest w tej książce?". Ale to prawidłowe nastawienie. Stąd moja sugestia, abyś przy pierwszym podejściu nie wierzył w nic, o czym tu piszę. Jednak nie odrzucaj też z góry wszystkiego. Pozostaje ci zatem rozważyć: "Czy w tym, co czytam, mogę znaleźć coś przydatnego dla siebie?"Jak sugeruje tytuł niniejszej książki, każda choroba mówi ci przede wszystkim, abyś siebie pokochał. W jaki sposób doszłam do tego wniosku? Tylko kochając siebie pozwalamy naszemu sercu, a nie ego, kierować własnym życiem.

Pokochać siebie to pozwolić sobie na doświadczenia i kochać innych oraz pozwolić im, aby również doświadczali. To pozwolić sobie być człowiekiem, mieć prawo do własnych niepokojów, przekonań, ograniczeń, siły, słabości, pragnień, tak aby realizować jestem sobą tu i teraz, bez moralnej oceny.-dobrze/źle, odpowiednio/nieodpowiednio itp. Chodzi o pozwolenie sobie na przeżywanie wszystkiego, co niesie ze sobą życie, jako wzbogacającego doświadczenia, ze świadomością pojawienia się przyjemnych lub nieprzyjemnych konsekwencji bezpośrednio związanych z podejmowanymi decyzjami i wyborami.

Celem niniejszej książki jest pomóc twemu ciału wrócić do stanu naturalnego, to jest stanu zdrowia, szczęścia, miłości i harmonii.

JAK KORZYSTAĆ Z KSIĄŻKI?

1. Dolegliwości, choroby i problemy uporządkowane są alfabetycznie; sprawdź znaczenie tych, które ciebie dotyczą.

2. Zapamiętaj lub zapisz sobie, co najbardziej zainteresowało cię w tym, co przeczytałeś.

3. Uważnie przeczytaj, a następnie odpowiedz na pytania zawarte w IV części książki, aby jeszcze dokładniej określić przyczynę dolegliwości.

4. Przeznacz wystarczająco dużo czasu na przeczytanie i dogłębne zrozumienie wniosków (część V) - to najważniejszy moment, który umożliwi ci rozpoczęcie wewnętrznej i fizycznej przemiany oraz zapoczątkuje proces powrotu do zdrowia.

5. Zachęcam cię do przeczytania komentarza (część II) dotyczącego chorób i dolegliwości.

Lise Bourbeau, autorka trzynastu książek, w tym bestsellera "Wsłuchaj się w swoje ciało" – to twój najlepszy przyjaciel na ziemi; założycielka największej szkoły rozwoju duchowego w Quebecu (Kanada), której oddziały znajdują się już w wielu krajach na całym świecie.

Lise Bourbeau od dwudziestu lat specjalizuje się w metafizyce. Podczas prowadzonych przez siebie szkoleń, od roku 1982 pracowała bezpośrednio z ponad 15000 osób. Wielu z nich pomogła znaleźć przyczyny chorób i dolegliwości, sprawdzając przy tym podstawy swej teorii i widząc stopniowe powracanie do zdrowia podopiecznych. Jest przekonana, że większość dolegliwości fizycznych odzwierciedla problemy na poziomie emocjonalnym i mentalnym, ale nie są one w pełni uświadomione. W ten sposób organizm daje nam znać, byśmy powrócili na drogę miłości i harmonii. Metafizyka, która jest zdolnością do wzniesienia się ponad fizyczność, nie rości sobie praw do zastąpienia medycyny tradycyjnej, wydaje się jednak niezbędnym uzupełnieniem terapii, gdyż leczenie wyłącznie tego, co fizyczne, może być rozwiązaniem na krótki czas. Książka jest rezultatem poszukiwań i obserwacji poczynionych w ciągu piętnastu lat. Autorka z przyjemnością odkrywa w niej tajemnice metafizyki. Jej celem jest pomóc każdej osobie stać się terapeutą dla samego siebie lub najbliższych. Z nadejściem roku 2000 i nastaniem Ery Wodnika ludzie coraz częściej szukają terapii skutecznej w odniesieniu do trzech ciał: fizycznego, emocjonalnego i mentalnego, by na nowo nawiązać kontakt z ciałem duchowym.

Autorka z całego serca życzy, aby przedstawione w książce definicje metafizycznych chorób i dolegliwości pomogły odzyskać Czytelnikom tak poszukiwaną wewnętrzną harmonię.

ZOBACZ TAKŻE

Autor
Lise Bourbeau
Przekład
Zofia Piątkowska-Wolska
Waga
482 g
Format
145x205 mm
Ilość stron
408
Wydanie
I, 2010
ISBN
978-83-60528-95-2
Tematy
Przywracanie zdrowia
Rozwijanie świadomości
Totalna biologia/Biodekodowanie
KOS
199
Nowy