ŚCIEŻKA BOGINI
  • ŚCIEŻKA BOGINI

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

ŚCIEŻKA BOGINI

Patricia Monaghan

Książka, która pomoże ci odkryć w sobie źródło boskiej kobiecości i jej bezgraniczną mądrość. Przewodnik dla tych, które poszukują duchowości czczącej kobiecą moc w naturze i w nas samych. Książka mieni się dawnymi inwokacjami i modlitwami oraz mitologicznymi opowieściami.
39,00 zł
Brutto
Obecnie brak w magazynie

  • Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.  DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł. Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.
"Patricia Monaghan reprezentuje popularny za oceanem nurt poszukiwania w starożytnych historiach o Boginiach uniwersalnych kobiecych archetypów, które mogą stanowić dla kobiet współczesnych pozytywne, pełne mocy wzorce. Autorka próbuje znaleźć praktyczne zastosowanie dawnych opowieści, proponując pracę z każdym z archetypów. Zachęcając kobiety do praktykowania i współtworzenia współczesnych wersji starożytnych rytuałów, pokazuje, że na ścieżce Bogini każdy aspekt życia kobiety może być uhonorowany."
Anija Miłuńska - filozofka, wiedźma, badaczka mitu Bogini

"Książka mieni się dawnymi inwokacjami i modlitwami oraz mitologicznymi opowieściami. Ponieważ mity i rytuały odwzorowują nieświadome procesy psychiczne, przekazy antycznych religii możemy uznawać za projekcję naszej psychiki na boskie postaci. To umożliwia przeglądanie się w archetypowych obrazach bogiń jak w licznych lustrach, odzwierciedlając wielorakie aspekty Kobiecości. Proponowane w Ścieżce Bogini rytualne praktyki mogą nadać życiu znaczenie, otworzyć na kontakt z tym, co duchowe i przynieść odczucie własnej psychologicznej głębi."
Izabela Cisek-Malec - jungistka i terapeutka


O AUTORCE
Patricia Monaghan (1946-2012) - poetka, pisarka, nauczycielka i jedna z ważniejszych postaci we współczesnych kręgach kobiecej duchowości . Napisała ponad 20 książek, m.in. o kultach boginicznych i ich odzyskiwaniu dla współczesnych kobiet, ekologii, mitologii celtyckiej.
206

Opis

Autor
Patricia Monaghan
Waga
290
Format
135 x 250 mm
Ilość stron
286
Wydanie
I, 2018
ISBN
978-83-944271-3-9

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także