TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA U DZIECI I NIEMOWLĄT

Neeto i Etienne Peirsman

Planowana data wznowienia: lato 2022
Aby nie przegapić daty wznowienia zapisz się do naszego newslettera > 

Moment narodzin to ogromny wysiłek dla dziecka. Jego ciało jest poddawane kompresji, co może powodować nieprawidłowości w pracy układów i narządów. Za pomocą przykładów z własnej praktyki oraz licznych zdjęć z sesji terapeutycznych autorzy pokazują, jak terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK) wspomaga prawidłowy rozwój dziecka. Książka prezentuje przyszłym i obecnym rodzicom prostą metodę, która pomaga rozwiązać wiele problemów emocjonalnych i fizjologicznych u noworodków i małych dzieci.

DOSTAWA: Paczkomat 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier InPost: 11 zł. Kurier DPD 13 zł. Za pobraniem kurier InPost 13 zł. Darmowa dostawa od 200 zł.

 

PRAKTYCZNE PORADY WE WSPOMAGANIU PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU NASZYCH DZIECI

Moment narodzin to ogromny wysiłek dla dziecka. Jego ciało jest poddawane kompresji, co może powodować nieprawidłowości w pracy układów i narządów. Za pomocą przykładów z własnej praktyki oraz licznych zdjęć z sesji terapeutycznych autorzy pokazują, jak terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK) wspomaga prawidłowy rozwój dziecka.

Książka prezentuje przyszłym i obecnym rodzicom prostą metodę, która pomaga rozwiązać wiele problemów emocjonalnych i fizjologicznych u noworodków i małych dzieci.

TCK jako jedną z nielicznych metod można stosować od pierwszych dni życia dziecka. Polega na bardzo delikatnym i uwalniającym dotyku. Im wcześniej rozpoczyna się pracę tą metodą, tym większy ma ona wymiar profilaktyczny i leczniczy.

"W tej książce opowiemy nie tylko o narodzinach miłości między matką i dzieckiem, ale też o warunkach, które kształtują tę miłość. Co robić, jeżeli dziecko od początku jest marudne i nerwowe, a wy czujecie się zmęczeni, zdezorientowani i całkowicie bezsilni? 
Najpierw jest szacunek. Dopiero później jest terapia, która składa się z rozmaitych zabiegów. Dziecko czuje, że je widzę i akceptuję w całości. To zapewnia mu komfort na tym nowym, nie zawsze przyjaznym świecie."

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest umieszczona w rejestrze NFZ pod nazwą "terapia kraniosakralna".

 

AUTORZY:

Etienne Peirsman zaczynał swoją karierę jako nauczyciel biologii. Od roku 1977 po ukończeniu intensywnego szkolenia, zajmuje się bioenergetyką. W roku 1987 rozpoczął naukę w zakresie terapii czaszkowo-krzyżowej. Od roku 1991 sam organizuje i prowadzi kursy tej terapii.

Neeto Peirsman spędziła 15 lat w Indiach, gdzie zajmowała się tradycyjną muzyką hinduską i medytacją. Jest fotografikiem i ekspertem w dziedzinie terapii czaszkowo-krzyżowej dla noworodków.

Autor
Neeto i Etienne Peirsman
Format
202 x 254 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
104
Wydanie
II, 2022
Virgo
009
Nowy

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności