BOSKI UMYSŁ

czyli przebudzona świadomość

Dostępne
40,00 zł
Brutto
Boski Umysł to propozycja dla osób będących już na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, które czują, że nie zintegrowały w pełni Siebie.
To zbiór wiedzy i doświadczeń na temat funkcjonowania umysłu oraz tego Kim jesteśmy, gdy żyjemy w naszej pełni. To praktyczny poradnik pełen inspiracji i refleksji nad sobą. To książka, która dotyka pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości, czyli z naszymi nieuświadomionymi programami z dzieciństwa, naszymi niewyrażonymi potrzebami i ukrytymi na dnie emocjami.
Ta książka przedstawia proces integracji Umysłu i Duszy. Integracji naszego ludzkiego, ziemskiego aspektu, z tym, co nieuchwytne dla umysłu, niepojęte i abstrakcyjne, z tym co boskie, obfite i pełne... z naszą Boską Świadomością.

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

O AUTORCE
Dagmara Szymańska

Jest Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, Master Coach, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy™, joginką, muzykoterapeutką (projekt: Yoga Dźwięku – misy kryształowe, tybetańskie, koschi, tamburyny, gongi), nauczycielką technik relaksacji, medytacji, autorką książek (Włochy i Polska), pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo i prywatnie.

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie oraz studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami. Przez dekadę pracowała w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzała sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich banków komórek macierzystych. Ukończyła pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyła kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuje z ludźmi, choć cały proces zaczęła od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzi kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim (od 2011 roku mieszka na stałe we Włoszech).

Jest autorką kursów online:

Przez umysł do Serca

Obfitość, Pasja, Pieniądze

Alchemiczne R-ewolucje

Epibiologia – Kurs Zdrowia

Podtytuł
czyli przebudzona świadomość
Autor
Dagmara Szymańska
Waga
271 g
Format
155 x 229 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
180
Wydanie
I, 2020
ISBN
979-12-200-1324-6
266

Zobacz także

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności