POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY W MEDIACJACH

Jak być trzecią stroną w konflikcie

Liv Larsson
Dostępne
34,00 zł
Brutto

Wiedza zawarta w niniejszej publikacji pomoże ci rozwiązać konflikty wśród najbliższych: rodziny, dzieci, przyjaciół, a także współpracowników. Znajdziesz tu wskazówki jak naprawiać relacje między jednostkami oraz wewnątrz grup. Pomocne w przywracaniu dobrych stosunków mogą być także zaproponowane przez autorkę ćwiczenia. Podstawą opisanych technik i zasad postępowania jest Nonviolent Communication – świadome uczestnictwo, odczuwanie i doświadczanie życia – droga rozwoju zaproponowana przez dr. Marshalla Rosenberga.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Przedmiotem rozważań podjętych przez Liv Larsson są trudności, jakie możemy napotkać podczas prowadzenia mediacji. Autorka próbuje odpowiedzieć na pytanie – jak radzić sobie z konfliktami we współczesnym świecie, w którym ukrywa się problemy, albo rozwiązuje je przy użyciu przemocy. Zamieszczone w książce ćwiczenia pozwolą, nie tylko mediatorom, zdobyć i pogłębić praktyczną wiedzę o tym, jak działać w sytuacji konfliktu oraz jak odnaleźć się w roli rozjemcy. Podstawą opisanych technik i zasad postępowania jest Nonviolent Communication – świadome uczestnictwo, odczuwanie i doświadczanie życia – droga rozwoju zaproponowana przez dr. Marshalla Rosenberga.

Wiedza zawarta w niniejszej publikacji pomoże ci rozwiązać konflikty wśród najbliższych: rodziny, dzieci, przyjaciół, a także współpracowników. Znajdziesz tu wskazówki jak naprawiać relacje między jednostkami oraz wewnątrz grup. Pomocne w przywracaniu dobrych stosunków mogą być także zaproponowane przez autorkę ćwiczenia.


Liv Larsson mediatorka i instruktorka zajmująca się relacjami międzyludzkimi. Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC). Autorka ponad 20 książek. Prowadzi warsztaty z mediacji i kursy w wielu krajach, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z różnymi grupami społecznymi – mediatorami ONZ, pracownikami socjalnymi i i rodzicami. Jej zainteresowania skupiają się głównie na wpływie uczucia wstydu na nasze życie wewnętrzne. ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Jak być trzecią stroną w konflikcie
Autor
Liv Larsson
Waga
474 g
Format
165x240 mm
Ilość stron
280
Wydanie
I, 2019
ISBN
978-83-7554-142-7
Czarna Owca
288