WŁASNE SZCZĘŚCIE. TOM 2

Sophie Hellinger

Planowana data wydania: II połowa 2023 
Aby nie przegapić daty premiery zapisz się do naszego newslettera >

Kontynuacja poprzedniego tomu, omawiająca porządki systemowe w kontekście rodziny, zdrowia i relacji. To książka kierowana do tych, którzy chcą pracować metodą ustawień rodzin, ale też do wszystkich osób, które chcą wieść udane, bogate i satysfakcjonujące życie. O trzech rodzajach sumienia: osobistym, zbiorowym i duchowym, porządkach miłości, konsekwencjach wykluczenia i naruszenia hierarchii, o pojednaniu ze sprawcami,  o miłości od pierwszego i drugiego wejrzenia, relacji rodzic-dziecko, separacji i rozwodzie oraz systemowym podłożu chorób. Książka zawiera relacje z ustawień z Bertem i Sophie Hellinger pokazujące wybrane zagadnienia na konkretnych przykładach pracy terapeutycznej.

DOSTAWA: Paczkomat 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier InPost: 11 zł. Kurier DPD 13 zł. Za pobraniem kurier InPost 13 zł. Darmowa dostawa od 200 zł.

 
Autor
Sophie Hellinger
Virgo
324
Nie ma jeszcze żadnych opinii

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności