OŚWIECENIE DUCHOWO NIEPOPRAWNE

Trylogia oświecenia część 2

Jed McKenna
Dostępne
47,00 zł
Brutto

Premiera: 5 grudnia 2022

Druga część "Trylogii oświecenia", kontynuacja książki "Duchowe oświecenie" autorstwa Jeda McKenny. 

"Świadomość, która działa we mnie i w tobie jest tą samą świadomością. We mnie jest ona pozbawiona granic, w tobie istnieją granice, pomiędzy którymi pozostajesz zamknięty. Ta nieograniczona świadomość pcha cię naprzód. Jest jak woda, która zawsze znajdzie ujście. Życie stara się zniszczyć to, co je ogranicza; tę martwą strukturę myśli i doświadczenia. Próbuje wydostać się na zewnątrz, rozbić ściany. Nie chcesz tego. Kiedy tylko zauważasz jakieś pęknięcia, bierzesz gips, zaklejasz je i blokujesz przepływ. Nie potrzebujesz kogoś, kto dostąpił samorealizacji, by popychał cię naprzód; wszystko, nawet liść, uczy cię tego samego, jeśli tylko pozwolisz mu to robić."

DOSTAWA: Paczkomat 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier InPost: 11 zł. Kurier DPD 13 zł. Za pobraniem kurier InPost 13 zł. Darmowa dostawa od 200 zł.

 

"Myśl samodzielnie i dowiedz się, co jest prawdą".

W pierwszej części Trylogii oświecenia, zatytułowanej Duchowe oświecenie. Cholernie osobliwe przedstawiłem proces Duchowej Autolizy, który tak naprawdę nie jest niczym innym jak jakąś formą pisania dziennika na sterydach, która powstała po to, by pomóc nam przedrzeć się przez pozornie niezliczone warstwy ego i iluzji w jak najszybszy i najmniej bolesny sposób.

Kiedy korzystam ze słów takich jak miłość i nienawiść, w rzeczywistości chodzi mi o odpychanie i przyciąganie w sensie energetycznym. Odpychają mnie miejsca pozbawione przepływu oraz ludzie przywiązani do ego, podobnie jak przestrzenie nasycone ego, gdzie powietrze przesiąknięte jest chciwością i próżnością. Wszystko, co mnie nie odpycha, jest neutralne bądź mnie przyciąga. Dotyczy to każdego człowieka, jednak większość zagłusza tę prawdę.

W książce Oświecenie duchowo niepoprawne - drugiej części trylogii - postaram się dogłębnie omówić różnicę pomiędzy tymi dwoma stanami i delikatnie zachęcić czytelników, by trzymali się z dala od pierwszego i zmierzali do osiągnięcia drugiego.

Jed McKenna
ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Trylogia oświecenia część 2
Autor
Jed McKenna
Przekład
Bożena Pierga
Waga
530 g
Format
145 x 207 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
430
Wydanie
I, 2022
ISBN
978-83-65400-41-3
326
Nie ma jeszcze żadnych opinii

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności