OŚWIECENIE DUCHOWO NIEPOPRAWNE

Trylogia oświecenia część 2

Jed McKenna
Obecnie brak w magazynie
0,00 zł
Brutto

Planowana data wydania: grudzień 2022
Aby nie przegapić daty premiery zapisz się do naszego newslettera >

Druga część "Trylogii oświecenia", kontynuacja wydanej już książki "Duchowe oświecenie" autorstwa Jeda McKenny.

DOSTAWA: Paczkomat 10 zł. Poczta Polska 10 zł. Kurier InPost: 11 zł. Kurier DPD 13 zł. Za pobraniem kurier InPost 13 zł. Darmowa dostawa od 200 zł.

 

"Myśl samodzielnie i dowiedz się, co jest prawdą".

W pierwszej części Trylogii oświecenia, zatytułowanej Duchowe oświecenie. Cholernie osobliwe przedstawiłem proces Duchowej Autolizy, który tak naprawdę nie jest niczym innym jak jakąś formą pisania dziennika na sterydach, która powstała po to, by pomóc nam przedrzeć się przez pozornie niezliczone warstwy ego i iluzji w jak najszybszy i najmniej bolesny sposób.

Kiedy korzystam ze słów takich jak miłość i nienawiść, w rzeczywistości chodzi mi o odpychanie i przyciąganie w sensie energetycznym. Odpychają mnie miejsca pozbawione przepływu oraz ludzie przywiązani do ego, podobnie jak przestrzenie nasycone ego, gdzie powietrze przesiąknięte jest chciwością i próżnością. Wszystko, co mnie nie odpycha, jest neutralne bądź mnie przyciąga. Dotyczy to każdego człowieka, jednak większość zagłusza tę prawdę.

W książce Oświecenie duchowo niepoprawne - drugiej części trylogii - postaram się dogłębnie omówić różnicę pomiędzy tymi dwoma stanami i delikatnie zachęcić czytelników, by trzymali się z dala od pierwszego i zmierzali do osiągnięcia drugiego.

Jed McKenna
Podtytuł
Trylogia oświecenia część 2
Autor
Jed McKenna
Przekład
Bożena Pierga
326
Nie ma jeszcze żadnych opinii

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności