THE MAP OF CONSCIOUSNESS EXPLAINED

A Proven Energy Scale to Actualize Your Ultimate Potential

David R. Hawkins
Obecnie brak w magazynie
0,00 zł
Brutto

Planowana data wydania: jesień/zima 2023
Aby nie przegapić daty premiery zapisz się do naszego newslettera >

Podstawowy elementarz nauk dr. Davida R. Hawkinsa na temat ludzkiej świadomości i związanych z nią pól energetycznych. Oferuje czytelnikom wprowadzenie i głębsze zrozumienie mapy, z wizualnymi wykresami i praktycznym zastosowaniem, by wesprzeć ewolucję na wyższe poziomy świadomości.

DOSTAWA: Paczkomat 12 zł. Kurier InPost: 13 zł. Kurier DPD 16 zł. Poczta Polska 16 zł. Za pobraniem kurier InPost 16 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Używając metody kinezjologicznego testowania mięśni, dr David R. Hawkins przeprowadził ponad 250 000 kalibracji w ciągu 20 lat badań, aby zdefiniować zakres wartości, postaw i emocji, które odpowiadają poziomom świadomości. Ten zakres wartości – wraz z logarytmiczną skalą od 1 do 1000 – stał się Mapą poziomów świadomości, o której pierwszy raz napisał w swojej bestsellerowej książce "Siła czy moc". 

Podtytuł
A Proven Energy Scale to Actualize Your Ultimate Potential
Autor
David R. Hawkins
334

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności