WOJNA DUCHOWA

Trylogia oświecenia część 3

Jed McKenna
Dostępne
47,00 zł
Brutto

Data premiery: czerwiec 2024

Przebudzenie, stawanie się bardziej świadomym  jest jak ostra grypa żołądkowa. Główną cechą obu tych procesów, jest gwałtowne i bezładne wyrzucenie z siebie wszystkiego, co tam zalega. Gwałtowne zmiany, wstrząsy – w górę, w dół, w każdą możliwą stronę – to oczyszczanie w trybie awaryjnym, w cyklach udręki i ukojenia. Kończysz jeden napad gwałtownego oczyszczania się i przez chwilę czujesz się dobrze, myślisz, że to już koniec, ale później znowu się zaczyna.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Książka dla tych, którzy chcą wiedzieć, którzy chcą uciec ze swojego mrocznego azylu i doświadczyć bezpośredniej i autentycznej duchowości, dla których nadszedł czas, aby spojrzeć, pomyśleć, poznać i — nareszcie — skończyć z dziecinadą.

„Wiem, co sobie wszyscy tutaj myślicie. Sądzicie, że pan McKenna zdradzi wam jakiś wielki sekret, a potem będziecie wieść życie jak w Madrycie, ponieważ posiądziecie jakąś wyjątkową wiedzę, która da wam specjalne moce, i  w  jakimś sensie macie rację, ale nie zapewni wam ona sportowego samochodu ani nie sprawi, że będziecie mogli zostać modelkami w bikini.  On mówi o tym samym, o czym zawsze tutaj rozmawiamy, o jedynej rzeczy, o której warto rozmawiać; paskudnym, zmierzłym, odpychającym, wątłym ego. Wykorzystajcie jego do tego, by uwolnić się od tych wszystkich warstw zbroi, całego tego bagażu i brudu, które wszędzie ze sobą wleczecie i firmujecie własnym imieniem.  Rozbierzcie się do naga. Zrzućcie z siebie cały ten syf, byście mogli żyć w  pełni swoim życiem zamiast sklejać je w całość w oparciu o plotki i spekulacje, tak jak robicie to obecnie. Pragnijcie tego, módlcie się o to, manifestujcie to, proście o to Wróżkę Zębuszkę, ale skorzystajcie z tego wszystkiego, o czym mówi pan McKenna, by ruszyć swój tyłek i się przebudzić, żebyście pod koniec życia mogli spojrzeć wstecz i powiedzieć, że w nim uczestniczyliście, a nie po prostu je przespaliście, jak to się dzieje teraz.”

JED MCKENNA

To niezwykle tajemnicza postać. Niewiele o nim wiadomo. Być może w ogóle jego nazwisko to pseudonim. Niektórzy zastanawiają się, czy w ogóle taka osoba jak Jed McKenna istnieje. Inni twierdzą, że Jed McKenna jest oświeconym nauczycielem. Ponoć lubi poezję Whitmana, prowadził aśram w Iowa gdzie kilku jego uczniów osiągnęło oświecenie.

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Trylogia oświecenia część 3
Autor
Jed McKenna
Przekład
Bożena Pierga
Waga
609 g
Format
145 x 207 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
508
Wydanie
I, 2024
ISBN
978-83-65400-56-7
Tematy
Rozwijanie świadomości
Virgo
342
978-83-65400-56-7