UZDRAWIANIE BIOLOGIĄ
  • UZDRAWIANIE BIOLOGIĄ

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

UZDRAWIANIE BIOLOGIĄ

Podręcznik Biologicznej Wiedzy Leczniczej: Doświadczenia dr. Hamera

Rainer Körner

NIEDOSTĘPNA

Jak mówi autor: "Niniejsza książka powstała na podstawie długoletnich studiów praw natury, wielu obserwacji oraz badań prowadzonych w ramach własnej praktyki naturoterapeuty oraz dzięki kreatywności i intuicji."
Niniejsza książka to podręcznik oparty o Germańską Medycynę dr G.R.Hamera, który pierwszy sformułował 5 Praw Natury i na ich podstawie stworzył podwaliny dla rewolucyjnej choć kontrowersyjnej teorii medycyny.

 

Przeczytaj fragment i spis treści klikając w "Zajrzyj do środka"
199,00 zł
Brutto
Obecnie brak w magazynie

 

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

"BioLogiczna Wiedza Lecznicza" pozwala dostrzec jak wiele chorób ma swoje podłoże w obciążeniach psychicznych zwanych konfliktami a które można zobrazować za pomocą nowoczesnych sposobów diagnostyki mózgu (m.in. tomografii komputerowej TK). Wiele zachorowań wynika z określonych przeżyć konfliktowych oraz stresujących sytuacji życiowych, wywołujących poczucie bezsilności czy bezradności (np. nowotwory, atopowe zapalenie skóry, migrena, choroby układu ruchu, stwardnienie rozsiane, choroby psychiczne i wiele innych). Metodą prowadzącą do wyzdrowienia jest, zgodnie z myślą autora, rozpoznanie, a także rozwiązanie występujących u człowieka konfliktów.

Znajomość zasad BioLogicznej Wiedzy Leczniczej daje nam nowe fenomenalne możliwości zrozumienia mechanizmu powstawania wielu chorób.
Z treści książki dowiecie się Państwo czym jest pięć praw natury i jakie mają one znaczenie. Zapoznacie się Państwo z przykładami i opisami poszczególnych konfliktów uporządkowanych w 9 faz oraz schematami mózgu wraz z przyporządkowanymi im konfliktami.

Podział na 9 faz przebiegu konfliktu pomaga w lepszym zrozumieniu, odnalezieniu, a także ocenie czynników wywołujących chorobę. Jest to przydatne terapeutom w procesie dopasowania indywidualnej terapii i jej późniejszego przebiegu dla danego pacjenta. Istotnym zadaniem procesu terapeutycznego jest zdiagnozowanie, w której fazie i w jakim narządzie objawia się dany problem u pacjenta.

Dzięki świadomości wynikającej z poznania BioLogicznej Wiedzy Leczniczej mogą zostać rozpoznane czynniki powodujące choroby. Zatem symptomy fizyczne oraz psychiczne można postrzegać jako biologicznie reakcje, posiadające logiczny sens.

Publikacja ta jest nie tylko pomocna w przeprowadzaniu jednej z form terapii lecz jest także kompendium wiedzy przyrodniczo-medycznej, fundamentalnej dla wielu metod leczenia.

"Uzdrawianie BioLogią" może służyć jako podręcznik, ilustrowany atlas oraz źródło wiedzy encyklopedycznej i dzięki czemu może przydać się każdemu lekarzowi i terapeucie w codziennej praktyce leczniczej. Wybrane przez autora kolory oraz liczne ilustracje umożliwiają przedstawienie złożonych zależności w prosty sposób.

Dzięki sposobowi przedstawienia zagadnień nie tylko doświadczony terapeuta ale również każdy czytelnik może w rozpoznawać symptomy, tak, aby znaleźć własny, odpowiedni sposób terapii i móc ją przeprowadzić.


Książka ta jest kluczem do rozpoznania źródeł wielu zachorowań.

A-aha
038

Opis

Podtytuł
Podręcznik Biologicznej Wiedzy Leczniczej: Doświadczenia dr. Hamera
Autor
Rainer Körner
Waga
g
Format
305 x 210 mm
Ilość stron
328
ISBN
978-83-935518-1-1

Zobacz także