WARSZTATOWNIA:

miłość, namiętność i strata, psychogenealogia

https://virgobooks.pl/glowna/254-doswiadczanie-rzeczywistosci-david-hawkins.html


Wspomnienia 2017 i… wdzięczność :)

Jakie macie ulubione sposoby
na żegnanie starego roku?

My lubimy zatrzymać się na chwilę,
przyjrzeć się temu, co było i poczuć…
wdzięczność!


 

 • W 2017 r. wydaliśmy 6 nowych książek: „Ajurwedę i piękno”, „Nowe rozważania 2”, „Psychogenealogię w praktyce”, „Niebieski kwiatek nadziei”, „Mitochondria”, „Sukces jest dla Ciebie”.  
  Obok nich w sklepie internetowym virgobooks.pl pojawiło się ponad 20 nowych, rekomendowanych przez nas  tytułów od zaprzyjaźnionych wydawców.

 • We współpracy z dr Marzanną Radziszewską-Konopką, Emilią Kulpą-Nowak oraz dr Barbarą Tyboń  zorganizowaliśmy 20 szkoleń, w których uczestniczyło ponad 500 osób.


 • W maju współorganizowaliśmy wraz z Polskim Stowarzyszeniem Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej II Międzynarodową Konferencję „Świadomość Zdrowia”. Tym razem wiodącym tematem były „Metody uwalniania traumy”.

 • W czerwcu, z okazji Dnia Jogi, odbył się wykład dr. Partapa Chauhana, autora wydanych przez nas książek o ajurwedzie. Fani ajurwedy mogli uścisnąć doktorowi dłoń, uzyskać autograf i dedykację w książce „Ajurweda i piękno”, która miała tego dnia premierę.

 • Przeprowadziliśmy wakacyjny konkurs „Lato z Hawkinsem”, w którym nagrodziliśmy książkami 15 osób.

 • Mówiono o naszych książkach w „Pytaniu na śniadanie” w TVP, na antenie programu Czwartego Polskiego Radia oraz w audycjach Radia Wnet.

 • Artykuły poświęcone metodom prezentowanym w książkach Virgo pojawiły się w "Zwierciadle", "Sensie", "Charakterach", "Estilo!", "Polskim Magazynie Reiki" oraz na licznych blogach.

 • Dzięki uznaniu czytelników-internautów, „Ajurweda i Piękno”, „Psychogenealogia w praktyce” oraz „Sukces jest dla Ciebie” zdobyły nagrody jako najlepsze poradniki w plebiscycie serwisu Granice.pl.

 • Założyliśmy profil na Instagramie, gdzie z radością dzielimy się tym, co w książkach Virgo najpiękniejsze.

 • Przez cały  rok mieliśmy przyjemność współpracować najpierw z siódemką, a w 2 etapie z czwórką stypendystów i dzielić się z Wami pisanymi przez nich artykułami.

 • Końcówka roku obfitowała w miłe aktywności, m.in. wieczór poświęcony Davidowi Hawkinsowi „Uwolnij twoją wolność” oraz… pakowanie książek, zamówionych przez Was na prezenty :)

 

Mamy nadzieję, że i Wy równie dobrze wspominacie ten wspólnie spędzony czas.

Życzymy wspaniałego 2018 roku,
w którym zamierzamy nadal Was zaskakiwać i inspirować.
Pozostańcie z nami!


Zespół Wydawnictwa Virgo

 

 

Posted in Aktualności

02-01-2018

 • Komentarz ( 1 )
Drogi Zespole,

2018-01-05 10:38:43

Faktycznie Wasze tegoroczne dokonania wyglądają imponująco! Gratuluję i życze równie udanego "ciagu dalszego" w 2018 roku! Przesyłam Wam moje życzenia, a właściwie życzenia zaczerpnięte swego czasu z sieci, które uczyniłam swoimi już po raz n-ty, gdyż uważam że zawierają wiele z tego co nam potrzebne w życiu :) i które składam najserdeczniej i sobie i Wam! Przepis na udany rok: Bierzemy 12 miesięcy. Oczyszczamy je dokładnie z goryczy, małostkowości i lęku. Po czym rozkrawamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części, a w szczególnych przypadkach na 28 – tak, aby starczyło dokładnie na cały rok. Każdym dniem delektujemy się z osobna, dzieląc go na: Kawałek z pracą, oraz Dwa kawałki pogody i radości. Do tego dodajemy : Trzy duże łyżki humoru Łyżeczkę tolerancji Ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całość polewamy dużą ilością miłości. Gotową masę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością oraz ogromną filiżanką orzeźwiającej wiary w ludzi. SMACZNEGO! Ewa S.

Ihr Kommentar wurde erfolgreich gesendet. Vielen Dank für Kommentar!
Dodaj komentarz
Nazwa:*
Email:*
Wiadomość:*
  Captcha
  Dodaj komentarz