WARSZTATOWNIA:

https://virgobooks.pl/glowna/254-doswiadczanie-rzeczywistosci-david-hawkins.html

5 Praw Natury - materiał video

Zastanawiacie się, gdzie sięgają korzenie Totalnej biologii? Szukacie nie tylko teorii, ale też przykładów? Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału video. Na ciekawych przykładach opowiada o metodzie, która wciąż budzi wiele kontrowersji...

Życzymy inspirujących studiów!
Polecana literatura:

ZROZUM SWOJE CHOROBY. Dekodowanie biologiczne

Patrick Obissier
Patrick Obissier Zrozum swoje chorobyW tej książce przeczytasz o uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób. Publikacja Patricka Obissiera jest bardzo jasno i przystępnie napisanym wprowadzeniem do nowego rozumienia zdrowia, zarówno jednostki, jak i całej rodziny.

 
Przejdź do książki i przeczytaj fragment

 

 

 PROGRAMY RODZINNE TWOICH CHORÓB - tom 1

Gerard Athias

 

Czy nasz mózg jest komputerem doskonałym? Jeśli tak, dlaczego podsuwa nam choroby? Według koncepcji Totalnej Biologii choroba jest idealnym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać nas przy życiu. Autor wyjaśnia jak powstają biologiczne reakcje organizmu na psychologiczne, środowiskowe i rodowe konflikty. Każda choroba to FAZA ZDROWIENIA w procesie biologicznego rozwiązywania takich konfliktów przez mózg człowieka.

Przejdź do książki i przeczytaj fragment

 PROGRAMY RODZINNE TWOICH CHORÓB -
tom 2

Gerard Athias

 

Kontynuacja historii Gerarda Athiasa, który poznaje tajniki przywracania zdrowia za pomocą Totalnej Biologii. Tym razem jego nauczyciel przybliża nam, w jaki sposób organizm ludzki biologizuje pod postacią choroby różne konflikty związane ze światem symbolicznym. Poznamy powiązanie między nazwami zawodów i chorób, imionami i "słowami kluczami" i dowiemy się jak ów symbolizm przekłada się na nasze choroby.


Przejdź do książki i przeczytaj fragment

 PROGRAMY RODZINNE TWOICH CHORÓB -
tom 3

Gerard Athias

 

Autor w towarzystwie swego nauczyciela Josepha dokonuje dalszych odkryć w rozmieniu sensu chorób. Joseph prowadzi go tym razem przez wiele różnych kultur i tradycji, takich jak kabała czy buddyzm, pokazując w nich liczne analogie do biologii. Joseph, wskazując różne drogi, proponuje podróż wyzwalającą z myślowego uwikłania w konfliktach genealogicznych. 


Przejdź do książki i przeczytaj
fragment

 
UZDRAWIANIE BIOLOGIĄ

Rainer Korner
 

Autor wyjaśnia jak wiele chorób ma swoje podłoże w obciążeniach psychicznych, które można zobrazować za pomocą nowoczesnych sposobów diagnostyki mózgu.  Metodą prowadzącą do wyzdrowienia jest rozpoznanie i rozwiązanie występujących u człowieka tzw. "konfliktów biologicznych". Książka może służyć jako podręcznik, ilustrowany atlas oraz źródło wiedzy encyklopedycznej, dzięki czemu może przydać się każdemu lekarzowi i terapeucie w codziennej praktyce. Liczne ilustracje umożliwiają przedstawienie złożonych zależności w prosty sposób.

Przejdź do książki i przeczytaj fragment
Posted in Aktualności Terapie Naturalne Metoda Totalnej Biologii  

12-02-2016

Ihr Kommentar wurde erfolgreich gesendet. Vielen Dank für Kommentar!
Dodaj komentarz
Nazwa:*
Email:*
Wiadomość:*
  Captcha
  Dodaj komentarz