virgobooks https://virgobooks.pl virgobooks Mon, 23 Sep 2019 13:01:24 +0200 http://backend.userland.com/rss092 pl <![CDATA[virgobooks]]> http://virgobooks.pl/img/logo.jpg https://virgobooks.pl <![CDATA[19 września 2019r. odszedł Bert Hellinger]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=292 Fri, 20 Sep 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Drapieżne prezenty i symboliczna spłata długu]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=290 Thu, 12 Sep 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Na szczęście są bajki i „Szczęście bajkami cerowane”]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=289 Thu, 22 Aug 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Bhagawadgita, czyli remedium na przygnębienie]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=287 Wed, 14 Aug 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Dotrzeć do własnej mocy i radości - David Hawkins]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=286 Wed, 07 Aug 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Wakacyjne Virgoczytanie - nagraj ulubiony fragment książki!]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=285 Thu, 01 Aug 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Żegnamy Jespera Juula - inspirację rodziców i pedagogów]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=284 Fri, 26 Jul 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Słowa mają znaczenie]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=283 Tue, 16 Jul 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Jak współpracować z dzieckiem bez nagród i kar?]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=282 Mon, 15 Jul 2019 00:00:00 +0000 <![CDATA[Eksploracja ruchowa z Mary Bond: ruchome piaski]]> http://virgobooks.pl/modules/blockblog/blockblog-post.php?post_id=279 Thu, 11 Jul 2019 00:00:00 +0000