Główna rola jest tylko jedna / EMPATYCZNE RELACJE 8

foto emilia kulpa nowak   EMPATYCZNE RELACJE – ROZWOJOWE LATO Z VIRGO

   Tego lata będziemy Was wspierać w budowaniu
   świadomej komunikacji i relacji pełnych bliskości.
   Zapraszamy na bezpłatny cykl artykułów i nagrań 
   z Emilią Kulpą-Nowak – trenerką Porozumienia 
   bez przemocy (NVC), która wprowadzi nas w świat 
   empatii, odkrywania potrzeb i wzajemnego zrozumienia.


Zapraszamy na ostatnią część cyklu Empatycznych Relacji:
ĆWICZENIE

Przypomnij sobie sytuację, w której było Ci niewygodnie, trudno. Być może obwiniałaś/eś drugą osobę za to, co robi, może miałaś/eś pretensje, o to, co mówi lub robi.

Teraz sprawdź ze sobą, jakie uczucie pojawiło się w Tobie i do jakiej potrzeby Cię ono prowadzi.

Gdy udało Ci się nazwać potrzebę, sprawdź, jaka to potrzeba na bardzo uniwersalnym poziomie, nie powiązana z tą sytuacją. Jak możesz o nią zadbać? Jak przejawia się w Twoim życiu? Skąd możesz czerpać jakości z nią związane? Nie szukaj strategii powiązanych z innymi osobami – poszukaj w sobie pomysłów, działania, energii, które Cię karmią.

 

Dziękuję Ci za te wakacyjne spotkania.

I jeśli zadziało się dla Ciebie coś magicznego, inspirującego, zaciekawiającego – to chodźmy dalej. Już 26 września rusza kurs online "Miłość dzień po dniu", w którym mówimy o związkach, budowaniu relacji, przede wszystkim romantycznych, bliskich, które mają dla nas sens. Będziemy mówić w nim zarówno o komunikacji i potrzebach, jak i o seksie, pieniądzach, dzieciach i wielu jasnych i ciemnych zakamarkach naszych związków.

Na kurs zapraszam także tych z Was, którzy szukają kogoś, z kim chcieliby budować trwały i długi związek. Co Ci przeszkadza? Co Ci nie wychodzi? Co czas już zmienić?

Emilia Kulpa-Nowak

MIŁOŚĆ DZIEŃ PO DNIU
kurs online o budowaniu bliskości w związku
Prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

Na tym kursie przyjrzysz się kluczowym obszarom w Twoim związku: uczuciom, potrzebom, oczekiwaniom, komunikacji. Będzie też o strategiach, nieświadomych grach, bliskości, wyrzucaniu śmieci, dotyku, seksie, pieniądzach i dzieciach.
Na codziennych, życiowych przykładach dowiesz się jak świadomie budować relację i sprawić, by dawała radość i spełnienie. Kurs składa się z 7 nagrań wideo oraz 2 spotkań online.
 
Tu znajdziesz szczegóły i możliwość zapisu >

  

Udostępnij tę treść