RECALL HEALING

Totalna biologia

Gilbert Renaud
Dostępne
185,00 zł
Brutto

Książka zawiera opis najpowszechniejszych 800 schorzeń - objaśnia wywołujący je konflikt emocjonalny i pokazuje kierunek postępowania. Uświadomienie sobie głęboko ukrytej przyczyny emocjonalnej i opartych na niej przekonań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia. Znajdziesz tu precyzyjne wyjaśnienie występowania cukrzycy, astmy, anemii, depresji, otyłości, chorób kręgosłupa, układu krążenia, nowotworów, boreliozy, chorób układu pokarmowego i narządów płciowych i wielu innych. Dowiesz się jak uwolnić się od konfliktu biologicznego, który odpowiada za manifestowanie się danej choroby w ciele.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Metoda Recall Healing wywodzi się z Totalnej Biologii, dlatego w książce zamiennie zapisywana jest jako Recall Healing / Totalna Biologia. Opiera się na pracy i odkryciach przede wszystkim Claude'a Sabbah (Totalna Biologia), a także Marca Frecheta (Biologiczne Komórkowe Cykle Pamięciowe), Anne Ancelin Schutzenberger (psychogenealogia i syndrom pokoleniowy), Ryke Geerda Hamera (Nowa Germańska Medycyna) i innych, jak również samego autora.

Dzięki niej zyskujemy nowe spojrzenie na biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań i odkrywamy sposób, by uwolnić się od schorzeń i niekorzystnych przekonań. Z tej perspektywy każda choroba ma swoje uzasadnienie: uzewnętrznia to, czego nie jesteśmy świadomi, co jest ukryte głęboko w naszym wnętrzu. Ta nowa świadomość staje się naszym wewnętrznym uzdrowicielem.


Metoda ta wyjaśnia, że choroba jest w rzeczywistości programem zapewniającym nam przetrwanie. Każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się trudną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. 

W metodzie Recall Healing / Totalnej Biologii skupiamy się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania, co prowadzi do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej. Gdy rozwiązujemy konflikt choroba po prostu przestaje być potrzebna...

Książka adresowana jest do psychologów, psychoterapeutów, przedstawicieli środowisk medycznych oraz wszystkich, którzy chcą wpływać na jakość swojego życia.DR GILBERT RENAUD
kanadyjski terapeuta, który od 1981 r. wspiera ludzi w procesach głębokiego uzdrawiania za pomocą opisanej tu metody. Doktor biologii, wykładowca uniwersytecki Recall Healing/Totalnej Biologii. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założyciel kanadyjskiej Szkoły Naturopatii Higher Laurentians. Autor szkoleń dla specjalistów medycznych, szerokiego grona psychologów klinicznych i wszystkich, którzy interesują się świadomym powrotem do zdrowia. 


ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Totalna biologia
Autor
Gilbert Renaud
Przekład
Aleksandra Laskowska, Maciej Witalewski
Waga
769 g
Format
215x280 mm
Ilość stron
272
Wydanie
II poprawione, 2014
ISBN
978-83-930027-8-8
Wena
204
Nowy