ANATOMIA ENERGETYCZNA

Ciało jako świadomość

Bruce Burger

Książka prezentuje wszechstronny system opieki zdrowotnej oparty na rozumieniu ciała jako pola świadomej energii, oferuje niestandardowe podejście do masażu i pracy z ciałem, omawia podstawy Terapii Polarity bazującej na zasadach medycyny ajurwedyjskiej. Prezentuje także system psychologii somatycznej, służący usuwaniu traumy z komórkowej pamięci ciała. Książka opisuje serię jedenastu sesji równoważenia energii, opartych na Terapii Polarity.

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

Ważna i przemieniająca lektura dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, holistycznym podejściem do zdrowia oraz badaniem zależności między ciałem a świadomością.

Na ponad 400 stronach Bruce Burger wyjaśnia starożytny model rozumienia energii w naturze i pracy ze świadomością. Książka prezentuje duchowe podejście do masażu, pracy z ciałem i psychologii somatycznej. Doniosłym przesłaniem, które przekazuje Autor, jest zauważenie, że aby rzeczywiście pomóc, nie powinno się "leczyć choroby", lecz całą osobę. Jest to również książka interdyscyplinarna, odwołująca się do całego bogactwa tego świata. Autor pokazuje w niej, że wszystko jest wibracją, że dźwięki, barwy, kształty mają takie samo znaczenie dla regulacji naszego ciała, jak nasze myśli, pragnienia, działania...

"Kiedy biorę do ręki ten tekst, mam wrażenie, że trzymam jeden z ważniejszych dokumentów naszych czasów - bardzo precyzyjną i niezwykłą mapę naszej subtelnej anatomii. Bruce troskliwie połączył kwintesencje mądrości starożytnych Indii, by stworzyć wyjątkową metodę, służącą zrozumieniu i wykorzystaniu siły życiowej, uzdrawiającej obecności duszy.

Pierwsza część książki Kochające dłonie leczą, zawiera serię jedenastu sesji równoważenia energii, opartych na Terapii Polarity. Choć są bardzo proste i łatwo można się ich nauczyć, są wyjątkowo skuteczne. Następnie Bruce, w oparciu o holistyczne podejście do leczenia, prezentuje system psychologii somatycznej, służący usuwaniu traumy z komórkowej pamięci ciała." - Richard Gordon

Uzdrawianie, w rozumieniu Autora, to pozbywanie się oporu przed odczuwaniem obecności, wzmacnianie zestrojenia z jaźnią, witalnością i zdrowiem, oraz otwieranie się na dary dnia dzisiejszego.

Jest to książka do studiowania, do smakowania. Nie oczekuj, że przeczytasz ją raz i wszystko już będziesz wiedział.
Za każdym razem odnajdziesz w niej niezauważone wcześniej wartości i doświadczysz Nowego.Bruce Burger

M.A., R.P.P., jest założycielem Heartwood Institute, jednego z czołowych ośrodków, prowadzących profesjonalne kursy masażu i psychologii somatycznej. Instytut, położony w pobliżu Garberville, Kalifornia, istnieje już ponad 20 lat jako społeczność oraz instytut edukacyjny. Burger otrzymał stopnie naukowe na Uniwersytecie Pensylwanii i New School for Social Research. Był członkiem kadry Uniwersytetu Newady i Uniwersytetu Rutgersa. Odkąd w roku 1972 porzucił karierę akademicką, dużo podróżował i studiował w Azji oraz w Indiach.

 

Podtytuł
Ciało jako świadomość
Autor
Bruce Burger
Waga
926 g
Format
202 x 254 mm
Ilość stron
440
Wydanie
i, 2008
ISBN
978-83-923879-1-6
Virgo
002
Nowy produkt

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności