Zdrowie i praca z ciałem

ZDROWIE I PRACA Z CIAŁEM 

Holistyczne podejście do zdrowia opiera się na przekonaniu, że wszystkie elementy - ciało, umysł, emocje i duch - stanowią całość i wzajemnie na siebie wpływają. Aby cieszyć się pełnią zdrowia, powinniśmy dążyć do przywrócenia harmonii we wszystkich obszarach naszego życia.

W tej kategorii prezentujemy książki o tym jak przywracać i utrzymywać taką harmonię – począwszy od głębszego poznania struktur ciała, przez terapie manualne, energetykę mitochondriów, anatomię energetyczną, aż po medytację i technikę uwalniania.

Chcesz zadbać o zdrowie holistycznie?

Wybierz lektury, które wesprą Twoje potrzeby i cele. Książki, które znajdziesz poniżej prezentują zarówno całościowe systemy medyczne takie jak ajurweda czy totalna biologia (biodekodowanie), jak też szczegółowe terapie - czaszkowo-krzyżowa, rolfing, polarity lub metody np. Feldenkraisa czy jogi. Ich autorami są m.in. Christian Fleche, Michael Kern, Partap Chauhan, Franklyn Sills, Bruce Burger, Mary Bond, Richard Overly, Bodo Kuklinski, Andrew Biel, James Oschman i inni. 

Czytaj dalej

Wydawnictwo VIRGO - zgodnie ze swoją misją - inspiruje do świadomego życia w harmonii ciała, umysłu i ducha, która jest warunkiem dobrego zdrowia. Prezentowane przez nas książki czerpią z najważniejszych znanych ludzkości systemów i metod wspierania zdrowia oraz pracy z ciałem, a nie zdrowotnych trendów i „nowinek”. W tej kategorii znajdziesz więc publikacje ponadczasowe, które mogą stać się inspiracją do trwałej zmiany stylu życia, a może nawet - wejścia na drogę osobistego i duchowego rozwoju

Zapraszamy do świata książek budzących świadomość!

Odkryj także inne kategorie: