AJURWEDA

Jak dbać o siebie i być zdrowym

Dostępne
78,00 zł
Brutto

Ajurweda to najstarszy holistyczny system medyczny. Jest kompleksowym i bogatym źródłem mądrości aktualnym do dziś. Książka dr. Partapa Chauhana to cenny podręcznik dla lekarzy, terapeutów i osób ćwiczących jogę a także kopalnia wiedzy dla wszystkich poszukujących naturalnych sposobów dbania o zdrowie.

Przeczytaj fragment i spis treści klikając w "Zajrzyj do środka"

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł.
DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

 

Ajurweda pokazuje jak osiągnąć i utrzymać pełnię zdrowia za pomocą diety i stylu życia. Uczy, jak za pomocą prostych sposobów dostępnych dla każdego zmienić jakość swojego życia. Wielu szuka pomocy w nowoczesnej medycynie, która ma do zaoferowania całą gamę tabletek i często nie dociera do źródła choroby. Alternatywą dla tych rozwiązań jest powrót do naturalnych metod leczenia - najstarszą z nich i przez wieki sprawdzoną jest właśnie ajurweda.

"Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym" znaleźć można wskazówki jak zadbać o oczyszczenie ciała, wyciszyć umysł i dotrzeć do własnej duszy. Dr Partap Chauhan w książce omawia podstawowe koncepcje i terminy ajurwedy, tworząc podstawy do dalszego studiowania.

 

Dzięki tej książce:

- sprawdzisz, jakim typem konstytucji jesteś
- poznasz najlepszą dla siebie dietę
- rozpoczniesz oczyszczanie z toksyn naturalnymi, nieinwazyjnymi sposobami

- nauczysz się jak zwiększać swoją odporność
- odkryjesz naturalne sposoby regeneracji, dzięki którym odzyskasz witalność, energię i wewnętrzny spokój
O AUTORZE:

Ajurweda Jak dbać o siebie Dr PartapDr Partap Chauhan jest lekarzem ajurwedyjskim - Ayurvedacharyą, autorem, wykładowcą. Pełni funkcję dyrektora Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad, Indie - gdzie stoi na czele wszystkich działań medycznych i farmaceutycznych. Ukończył Ayurvedę na Uniwersytecie w Delhi, Indie.

Jest ekspertem w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych i w farmakologii i Rasashastra, pionierem w stosowaniu nowoczesnych technologii do starożytnej nauki Ayurwedy - w 1995 r. stworzył stronę internetową z baza wiedzy na temat Ajurwedy (www.jiva.com) i założył pierwsze na świecie Ajurwedyjskim Centrum Telemedycyny, gdzie setki lekarzy udzielają bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych.
Dr Chauhan popularyzuje Ajurwedę na świecie od 1992 roku, prowadził konsultacje, warsztaty i wykłady w ponad 50 krajach. Jest jednym z najbardziej podróżujących ajurwedyjskich lekarzy. W Indiach jest bardzo znany - jego programy telewizyjne o zdrowiu, są nadawane na głównych kanałach telewizji indyjskiej, ogląda je ponad 20 milionów ludzi.

Jest autorem bestsellerowych książek: Eternal Health („Ajurweda. Jak dbać o siebie i być zdrowym - polskie wydanie listopad 2014), Eternal Beauty („Ajurweda i piękno" - polskie wydanie Virgo 2015), Ayurvedic Home remedies. 

Dr Partap Chauhan jest stałym współpracownikiem kilku międzynarodowych czasopism. Przeprowadził kilkaset warsztatów zarządzania stresem dla urzędników rządowych, naukowców i kadry kierowniczej takich firm jak IBM, Nokia i Airtel. Z powodzeniem współpracuje z wieloma organizacjami zagranicznymi, takimi jak Grida Group (Litwa), ParamAyu (Chorwacja), Terre-du-Ciel (Francja), Ajurveda Academy (Łotwa), Ajurweda.pl (Polska), Ananda Association (Francja) , Health Promotion Co., Ltd. (Japonia), Daewoong Pharmaceuticals (Połudn. Korea), Namaste Ayurveda (Meksyk), and Kripalu Center for Yoga & Health (USA).

Dr Partap Chauhan jest członkiem wielu krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń medycznych, przewodniczącym Międzynarodowej komórki Stowarzyszenia Lekarzy Ajurwedyjskich w Indiach (AIIMGA). Wykłada Ajurwedę m.in.: w Ayurveda Gurukula w Japonii, Ayurveda Academy na Litwie.

Laureat wielu prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych. Jego projekt telemedycyny, TeleDoc, przyniósł mu w 2003 r. nagrodę ONZ. Otrzymał również nagrodę dla najlepszego Lekarza Ayurwedyjskiego od Prezydenta Indii.CIEKAWOSTKI:

Dr Partap Chauhan przyjeżdża do Polski regularnie od 15 lat. Wykłada, prowadzi kursy, udziela konsultacji. 
Wykształcił już ponad 100 polskich konsultantów ajurwedy! 

Informacje o aktualnych wydarzeniach są dostępne 
na oficjalnym polskim fanpage dr. Partapa Chauhana:


FILMY I WYWIADY VIDEO:
Film Ayurveda & Western Psychiatry z udziałem dr. Partapa Chauhana,
do obejrzenia na Vimeo. Zobacz trailer
:"Dr Partap Chauhan in conversation with Mr. Kuba from Poland",
czyli Jakub Godawa rozmawia z dr. Partapem Chauhanem - cykl programów
nakręconych w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach,
dostępny na You Tube z polskimi napisami:

 

 

Podtytuł
Jak dbać o siebie i być zdrowym
Autor
Partap Chauhan
Przekład
Elżbieta Żuk-Widmańska
Waga
658 g
Format
170 x 240 mm
Ilość stron
320
Wydanie
I, 2014
ISBN
978-83-62842-14-8
Virgo
054
Nowy produkt

Zobacz także

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności