REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO http://www.virgobooks.pl

Właścicielem sklepu internetowego http://www.virgobooks.pl zwanego dalej Sklepem jest firma 
VIRGO spółka jawna,
z siedzibą w Warszawie (03-984) przy ul. Fieldorfa 5 lok. 34, NIP: 1132854662.

1. Składanie zamówień

2. Przetwarzanie danych osobowych

3. Ceny i koszty przesyłki

4. Terminy realizacji zamówień

5. Dostawcy przesyłek

6. Sposoby płatności

7. Rabaty i promocje

8. Zwroty

9. Reklamacje

1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://www.virgobooks.pl pod warunkiem wypełnienia formularza zamówienia i zaakceptowania zawartych w nim warunków i kosztów dostawy.

 

2. Składając zamówienie przez w/w stronę  Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o „Ochronie danych osobowych”, ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu zrealizowania zamówienia. 
O ile Klient wyrazi takie życzenie, dane te są również wykorzystywane w celu dostarczania biuletynu informacyjnego na wskazany adres e-mail.  Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

3. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do odwołania lub ograniczenia części oferty, zmiany cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. 
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

4. Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru z magazynu Sklepu oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do Klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi zwykle od 1 do 5 dni roboczych. Do momentu wysłania przesyłki Klient może w dowolnej chwili anulować zamówienie lub dokonać jego zmiany wysyłając e-mail z podaniem numeru zamówienia.

 

5. Przesyłki z towarami dostarcza:

      a. Poczta Polska – przesyłka priorytetowa polecona
      b. Firma kurierska DPD 
      c. Paczkomaty Inpost
      d. RUCH S.A. (usługa czasowo niedostępna)

Dostawa usług (udział w zajęciach) odbywa się w miejscu i zgodnie z zasadami opublikowanym w ogłoszeniu o świadczeniu danej usługi.

Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako PRZEDSPRZEDAŻ są wysyłane jedynie po dokonaniu przedpłaty i nie jest dla nich dostępna przesyłka za pobraniem.

 

6. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a. e-przelew (przelew on-line)
b. karta kredytowa
Rozliczenia e-przelewem i kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
c. przy odbiorze - należność odbierze kurier
d. przelew bankowy na konto sklepu:

VIRGO Spółka Jawna
ul. Fieldorfa 5/34, 03-984 Warszawa

mBank SA: 
54 1140 2004 0000 3302 7420 7671

 Przesyłki zagraniczne mogą być realizowane jedynie w bezpośrednim kontakcie ze sklepem (e-mail, tel. - przygotowujemy indywidualnie wycenę przesyłki)

7. Kod promocyjny zwany też rabatowym jest wysyłany przez Sklep na adres e-mail Klienta. Od tego momentu kod rabatowy jest aktywny.
Aby skorzystać z przekazanego przez Sklep kodu rabatowego należy wpisać podany ciąg znaków w polu „Kod promocyjny” podczas składania zamówienia na stronie Sklepu.
Wpisanie kodu rabatowego we wskazanym polu spowoduje obniżenie wartości zamawianych towarów o wartość procentową lub kwotową.
Dany kod rabatowy można wykorzystać wyłącznie przy zakupie towarów nieobjętych innymi promocjami. Kody rabatowe oraz rabaty naliczane automatycznie (np. w danej promocji) nie sumują się ze sobą. 
W zamówieniu może zostać wykorzystany tylko jeden Kod rabatowy. Kod rabatowy może być wykorzystany jednokrotnie.
Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji kodu rabatowego w przypadku upływu terminu promocji. Kod rabatowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości ani w części. Rabaty i promocje.

8. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem że towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony lub uszkodzony. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć informację z:

- nr zamówienia,
- imieniem i nazwiskiem,
- nr konta bankowego.

Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 

9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu należy zgłaszać podczas jej odbioru przedstawicielowi firmy realizującej dostawę spisując odpowiednie oświadczenie (protokół). Towar z wadami technicznymi należy odesłać przesyłką pocztową na adres VIRGO sp.j., 03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5 lok. 34.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. wyczerpanie nakładu) zwracamy równowartość ceny lub oferujemy inne dostępne aktualnie towary.