Obecnie można wybrać następujące sposoby dostawy towarów (książek) wskazanych w zamówieniu:


a.      Odbiór osobisty

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, zapraszamy do biura Wydawnictwa przy ul. Fieldorfa 5 lok. 34 w Warszawie (Gocław) w godzinach 9-16, najlepiej po telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu przybliżonego terminu wizyty. Nasze biuro mieści się na parterze budynku mieszkalnego (róg ul. Fieldorfa i ul. Meissnera, za budynkami apteki, przychodni stomatologicznej i weterynaryjnej, klatka ze schodkami) ale nie jest to sklep stacjonarny, nie ma witryny ani szyldu. Na miejscu wystawiamy paragony i faktury; można płacić gotówką lub kartą.

b.      Kurierem na wskazany adres dostawy

Dostawę wykonuje firma kurierska DPD oraz InPost; jej kurierzy nie mają obowiązku ustalać dostawy telefonicznie z odbiorcą ale czasami – zwłaszcza kiedy trudno im zlokalizować adres albo nie zastają odbiorcy - dzwonią. Dlatego telefoniczny numer kontaktowy jest wymagany przy składaniu zamówieniu, nawet gdy zamawiający wybrał opcję zakupu „bez rejestracji”. Dostawa kurierska jest realizowana zwykle w ciągu 2 dni roboczych od daty uruchomienia realizacji zamówienia, często nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Kurier InPost obsługuje pobrania tzn. można zamówić dostawę kurierem z płatnością za nią przy odbiorze.
UWAGA! Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako PRZEDSPRZEDAŻ są wysyłane jedynie po dokonaniu przedpłaty i nie jest dla nich dostępna przesyłka za pobraniem.

c.       Poczta Polska – przesyłka priorytetowa

Zamówienie dostarczane jest przesyłką priorytetową na podstawie umowy Virgo z Pocztą Polską według Regulaminu Poczty. Czas dostawy na terenie Polski to zwykle 2-3 dni robocze. Gdy listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłka będzie czekać przez 14 dni w najbliższym Urzędzie Poczty, jeśli w tym czasie nie zostanie odebrana wraca do nas; w takim przypadku prosimy zamawiającego o pokrycie kosztów przesyłki (tam i z powrotem).


d.       Paczkomaty InPost – przedpłata przelewem

Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem InPost Paczkomaty Sp. z o.o. według regulaminu InPostu dostępnego na stronie www.paczkomaty.pl
Czas dostawy wynosi do 3-4 dni roboczych.
Po nadaniu przez nas przesyłki, InPost powinien dostarczyć ją w ciągu 24 h do paczkomatu wybranego przez odbiorcę podczas składania zamówienia. Kiedy to nastąpi, odbiorca otrzymuje wiadomość tekstową sms (lub e-mail), która zawiera kod potrzebny do odbioru przesyłki oraz dokładny adres paczkomatu, w którym przesyłka się znajduje. Odbiorca ma 48 h na odbiór przesyłki. Paczkomaty są dostępne 24h/dobę. Jeśli w tym czasie przesyłka nie zostanie odebrana, zostanie przekazana do dedykowanej placówki operatora, gdzie odbiorca będzie mógł ją odebrać w ciągu 7 dni.Dostawa zagranicę

Przesyłki zagraniczne są realizowane bezpośrednio przez nasz sklep internetowy. W przypadku zainteresowania wysyłką do innego kraju niż już dostępne prosimy o kontakt i ustalenie z obsługą sklepu sposobu dostawy: biuro@virgo.info.pl, +48 691 37 37 31


Dostawa usług (udział w zajęciach)
odbywa się w miejscu i zgodnie z zasadami opublikowanym w ogłoszeniu o świadczeniu danej usługi.Prosimy zapoznać się z Regulaminem sklepu.

Zaakceptowanie opisanych w Regulaminie warunków jest warunkiem koniecznym, aby kontynuować proces składania zamówienia przez Internet.