Rytuały piękna - FILMIK - Olga Szemley-Goudineau

Martwi Cię to, że na Twojej twarzy coraz bardziej widać upływ czasu?

Zazwyczaj skupiamy się na preparatach dbających o kondycję skóry, jednak sekret piękna i młodości kryje się znacznie głębiej. Od czego tak naprawdę zależy wygląd naszej twarzy i szyi?

Na twarzy i szyi mamy ponad 80 różnych mięśni. To od ich kondycji zależy nasz wygląd! 

Z wiekiem niektóre mięśnie poddają się grawitacji i wiotczeją powodując opadanie powiek, policzków, podwójny podbródek. Te mięśnie wymagają ćwiczeń by twarz zachowała jędrność. 

Inne partie mięśni z kolei nawykowo przykurczamy np. zaciskając szczękę i to rzeźbi nam w twarzach zmarszczki i bruzdy. Te mięśnie należy masować i rozluźniać.

Ważne też by usprawnić przepływ limfy by ustrzec się obrzęków i worków pod oczami. Inwazyjne zabiegi estetyczne i preparaty walczą jedynie ze skutkiem. Skupmy się na przyczynach! 

Przedstawiamy Olgę Szemley – ambasadorkę piękna, joginkę i podróżniczkę, która opracowała metodę Yogattractive łączącą jogę twarzy, głębokie masaże twarzy i akupresurę, w oparciu o wielowiekowe tradycje Azji. 

Posłuchajcie jak opowiada o naturalnym anti-agingu i metodzie, która podbija serca kobiet:

/>

Nakładem Virgo ukazała się książka "Rytuały piękna", w której Olga wyjaśnia jak zadbać o kapitał młodości naszej twarzy i szyi. Naturalnie, bezpiecznie i efektywnie. Z opisanych tu ćwiczeń i masaży oraz innych nowinek pielęgnacyjnych możesz korzystać samodzielnie, w domowym zaciszu. Ułatwią Ci to kolorowe zdjęcia i ilustracje oraz dokładne instrukcje.


Któż opowie o książce lepiej niż autorka?
Zapraszamy wraz z nią do lektury i praktyki "Rytuałów piękna":RYTUAŁY PIĘKNA
Joga twarzy metodą Yogattractive
Olga Szemley-Goudineau

„Znajdziesz tu mnóstwo wskazówek, jak naturalnie i skutecznie dbać o urodę. Zabiorę Cię w podróż na pięć kontynentów, gdzie wspólnie przyjrzymy się trikom, jakie stosują kobiety różnych kultur. Powiem, co pozwala im wyglądać tak pięknie, niezależnie od upływających lat". - AutorkaUdostępnij tę treść