Wywiad na temat Masażu Dotyk Motyla

Wywiad na temat Masażu Dotyk MotylaNawet najwspanialsza metoda może nam pomóc tylko pod warunkiem, że będziemy ją stosować. Jeśli Ty, Twoje dziecko lub bliska osoba potrzebuje relaksu i regeneracji, a nie ma czasu, aby wybrać się np. na masaż, proponujemy alternatywę.

Dr Eva Reich opracowała prostą i bezpieczną metodę, którą możemy stosować samodzielnie, bez konieczności wizyty u profesjonalisty.Masaż Dotyk Motyla wykonasz w zaledwie 15 minut, a stosując go regularnie możesz znacząco wpłynąć na poprawę zdrowia i samopoczucia swoich najbliższych.

Metodę tę początkowo stosowano, by pomóc przeżyć przedwcześnie urodzonym dzieciom, więc rodzice z powodzeniem mogą zastosować ją u najmłodszych dzieci. Działa rozluźniająco przy kolkach niemowlęcych, pomaga dzieciom z nadaktywnością oraz wspiera budowanie więzi między rodzicami i dziećmi. Z czasem Masaż Dotyk Motyla rozwinął się we wszechstronne narzędzie, które łagodzi objawy stresu, rozpuszcza traumy i odbudowuje energię życiową.Więcej dowiesz się z wywiadu z Dickiem Overlym - autorem książki:

Dzięki książce Masaż Dotyk Motyla i dołączonym do niej DVD ze szczegółowymi instrukcjami, każdy jest w stanie nauczyć się wykonywania masażu, aby pomóc swoim dzieciom i najbliższym osobom.


Masaż Dotyk Motyla Richard Overly
Książka + DVD
Udostępnij tę treść