Yogatwarzy

Kompletny przewodnik naturalnego liftingu twarzy

Olga Szemley
Obecnie brak w magazynie
0,00 zł
Brutto

Planowana data wydania: wiosna 2024
Aby nie przegapić daty premiery zapisz się do naszego newslettera>

Książka, która ma za zadanie podpowiedzieć, jak możesz holistycznie zadbać o zdrowie wykorzystując niezwykłe właściwości swojej twarzy. Zaproponowane techniki automasażu i ćwiczeń twarzy mają sprawić, że staniesz się sama dla siebie lekarzem i kosmetyczką zarazem. Najważniejsze to słuchać szeptów ciała i psychiki, zanim zaczną krzyczeć chorobą. Obok zdrowej diety, ruchu, uważności i medytacji, obok pielęgnowania dobrostanu własnego, innych i planety, to właśnie refleksoterapia wraz z leczeniem twarzy odpowiednim ruchem mogą oddalić Cię od apteki i szpitala. 

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Jakże często na moje zajęcia naturalnej autopielęgnacji wchodzi piękna kobieta i mówi od razu na wstępie: „Pani Olgo, niech pani tylko zobaczy…”. I tutaj wstaw sobie, proszę, co ci tylko przyjdzie na myśl, typu: „okropne kurze łapki”, „chomiki” i tak dalej. A ona, ta magiczna Istota, która wkroczyła w moje progi, może i ma trochę zmęczoną dniem pracy buzię, może nie ma owalu jak żyletka po czterdziestce piątce, no i pewnie, że ma kurze łapki od uśmiechu…, ale jest wyjątkowo apetyczną Ziemianką z krwi i kości. Mogłaby się tym beztrosko cieszyć…

Co wtedy robimy? O tym właśnie jest książka, którą masz w swoich rękach. O transformacji bez igły i skalpela. Takiej od wewnątrz i na zewnątrz, bo tylko wtedy to zadziała naprawdę.

Autorka

O DWÓCH KSIĄŻKACH

Moja pierwsza książka została napisana w czasie, nie tak przecież odległym, kiedy joga twarzy dopiero raczkowała. 

Była podróżą po pięciu kontynentach i po różnych stosowanych tam sposobach zachowania potencjału młodości. Była też zaproszeniem do odkrywania własnej twarzy i otwarcia sezamu możliwości jej naturalnej pielęgnacji.

Druga książka powstała natomiast w sytuacji, gdy joga twarzy na dobre już zagościła w powszechnej świadomości, lecz brakowało podręcznika dającego pełen obraz stosowanych w jej ramach technik ćwiczeń i automasażu. Mamy tutaj bardzo szerokie i konkretne ujęcie tematu, swoistą pomoc w „hakowaniu” tajników długowieczności i urody. Nie zabrakło także zastosowań terapeutycznych, zaleceń według wieku oraz licznych wskazówek pozwalających zwielokrotnić skuteczność praktyki slow-ageing, czyli spowalniania starzenia się.  

Obydwie pozycje czerpią pełnymi garściami z badań klinicznych, opracowań uniwersyteckich, podróży w poszukiwaniu naturalnych technik odmładzania oraz doświadczeń instruktorskich autorki z praktyki wśród dziesiątek tysięcy kobiet. 

Obie są także bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami. 

Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość.

Autorka

Olga Szemley - zdjęcie na www.jpg

Olgi Szemley

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii, potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University. 

Olga wykształciła całe pokolenie prekursorek precyzyjnej jogi twarzy w Polsce i zagranicą. 

Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”. Autorka ponad 80 publikacji w pismach branżowych oraz prasie kobiecej, regularnie promuje ideę holistycznej pielęgnacji w mediach. 

Autorka książek: 

  • Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive, przetłumaczonej również na język angielski; 
  • oraz Yogatwarzy®️ Kompletny przewodnik naturalnego liftingu twarzy.

Dyplomowany instruktor jogi Bikram i Warm Vinyasa, artystka i globetrotterka. 

Jej kolaże-mozaiki, wielokrotnie wystawiane w wielu krajach, znajdują się także w licznych kolekcjach prywatnych. Można je obejrzeć na https://www.saatchiart.com/olgaketling 

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Kompletny przewodnik naturalnego liftingu twarzy
Autor
Olga Szemley
ISBN
978-83-65400-55-0
398
9788365400550