MEDYCYNA ENERGII W TERAPIACH I ŻYCIU CZŁOWIEKA

James L.Oschman
Dostępne
95,00 zł
Brutto

Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wydajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, których ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągniecia optymalnej wydajności w każdej dziedzinie życia.

Przeczytaj fragment i spis treści klikając w "Zajrzyj do środka".

DOSTAWA: Paczkomat 12 zł. Kurier InPost: 13 zł. Kurier DPD 16 zł. Poczta Polska 16 zł. Za pobraniem kurier InPost 16 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

By stać się lepszym terapeutą, zawodnikiem czy artystą wymagana jest lepsza kooperacja wewnątrz sięgającej każdej naszej komórki ciała sieci tkanki łącznej - powięzi. Oddziałuje ona na każdą część ciała oraz wszystkie jego systemy.Opisane w książce poszukiwania bazują na szerokim zakresie źródeł - od fizjologii i biofizyki, do przykładów z rzeczywistości "spontanicznego leczenia", sportu wyczynowego, sztuk walki i wielu praktyk kontemplacyjnych i duchowych. Książkę tę czyta się jak powieść detektywistyczną. Prezentuje poszlaki, które osobno zdają się nie mieć żadnego sensu, jednak razem tworzą logiczny wzorzec. Dając nową perspektywę i model teoretyczny, książka ta oferuje sposób zastosowania tych konceptów bezpośrednio - w praktyce i teorii. Zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju traum aż do pracy nad zaburzeniami ruchu. Koncepcja ta przedstawia nową mapę nieświadomości, intuicji i spostrzeżeń - tematy wcześniej zbyt trudne lub nieprecyzyjne dla naukowych poszukiwań.Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka oferuje ekscytujące, wyjaśniające i praktyczne spostrzeżenia:

  • Poprzez eksploracje dziedzin nauki i codzienne doświadczenia przedstawia sposób zrozumienia natury medycyny energii.
  • W sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia tłumaczy złożone teorie naukowe.
  • Łączy abstrakcyjne teorie z ich praktycznym zastosowaniem.
  • Opisuje techniczne detale w sposób pozwalający czytelnikom o różnym poziomie doświadczenia na wybór własnego sposobu przyswajania informacji.
  • Dla jak najpełniejszego obrazu problematyki podaje literaturę źródłową.Napisana przez dobrze znanego i wysoce poważanego autora tej kompleksowej i ciągle nowej dziedzinie badań. Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka jest idealną lekturą dla wszystkich zainteresowanych terapiami manualnymi i ciągłym wzrostem swej sprawności fizycznej i intelektualnej.

ZOBACZ TAKŻE

Autor
James L.Oschman
Przekład
Mariusz Kurkowski
Waga
693 g
Format
160 x 240 mm
Ilość stron
463
Wydanie
I, 2015
ISBN
978-83-942605-0-7
128
Nowy

Strona virgobooks.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki internetowej. Polityka prywatności