ZAJRZYJ DO ŚRODKA

MEDYCYNA ENERGII W TERAPIACH I ŻYCIU CZŁOWIEKA

James L.Oschman

Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wydajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, których ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągniecia optymalnej wydajności w każdej dziedzinie życia.

 

Przeczytaj fragment i spis treści klikając w "Zajrzyj do środka"
95,00 zł
Brutto
Dostępne

 

Dostawa do Paczkomatów 8 zł. Poczta Polska 9 zł. Kurier 12 zł. Przesyłka za pobraniem 13 zł. DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł.

Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wydajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, których ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągnięcia optymalnej wydajności w każdej dziedzinie życia.

By stać się lepszym terapeutą, zawodnikiem czy artystą wymagana jest lepsza kooperacja wewnątrz sięgającej każdej naszej komórki ciała sieci tkanki łącznej - powięzi. Oddziałuje ona na każdą część ciała oraz wszystkie jego systemy.

Opisane w książce poszukiwania bazują na szerokim zakresie źródeł - od fizjologii i biofizyki, do przykładów z rzeczywistości "spontanicznego leczenia", sportu wyczynowego, sztuk walki i wielu praktyk kontemplacyjnych i duchowych. Książkę tę czyta się jak powieść detektywistyczną. Prezentuje poszlaki, które osobno zdają się nie mieć żadnego sensu, jednak razem tworzą logiczny wzorzec. Dając nową perspektywę i model teoretyczny, książka ta oferuje sposób zastosowania tych konceptów bezpośrednio - w praktyce i teorii. Zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju traum aż do pracy nad zaburzeniami ruchu. Koncepcja ta przedstawia nową mapę nieświadomości, intuicji i spostrzeżeń - tematy wcześniej zbyt trudne lub nieprecyzyjne dla naukowych poszukiwań.

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka oferuje ekscytujące, wyjaśniające i praktyczne spostrzeżenia.

- Poprzez eksploracje dziedzin nauki i codzienne doświadczenia przedstawia sposób zrozumienia natury medycyny energii.
- W sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia tłumaczy złożone teorie naukowe.
- Łączy abstrakcyjne teorie z ich praktycznym zastosowaniem.
- Opisuje techniczne detale w sposób pozwalający czytelnikom o różnym poziomie doświadczenia na wybór własnego sposobu przyswajania informacji.
- Dla jak najpełniejszego obrazu problematyki podaje literaturę źródłową.

Napisana przez dobrze znanego i wysoce poważanego autora tej kompleksowej i ciągle nowej dziedzinie badań. Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka jest idealną lekturą dla wszystkich zainteresowanych terapiami manualnymi i ciągłym wzrostem swej sprawności fizycznej i intelektualnej.

128

Opis

Autor
James L.Oschman
Przekład
Mariusz Kurkowski
Waga
693 g
Format
160 x 240 mm
Ilość stron
463
Wydanie
I, 2015
ISBN
978-83-942605-0-7

Zobacz także