POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY W ZWIĄZKACH

Zbadaj swoje relacje

Liv Larsson
Dostępne
24,00 zł
Brutto

Większość z nas dba o to, by regularnie oddawać samochód do przeglądu. Jeśli o tym zapomnimy, nie będziemy mogli go używać, a co ważniejsze, narazimy na niebezpieczeństwo siebie i swoich pasażerów. Podobnie warto oddawać do przeglądu swoje najważniejsze znajomości, a następnie naprawić je i skorygować, co zapobiegnie najróżniejszym wypadkom. Takie regularne przeglądy pozwolą ci zbudować relacje, o których zapewne marzysz. Relacja nie jest czymś statycznym, każde jej badanie daje nowy, świeży wynik. Autorka prezentuje zestaw narzędzi, których od ponad 10 lat używa podczas kursów poświęconym relacjom, wykorzystując metodę Porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Ze wstępu:

"Relacje fascynują ludzi. Książki o relacjach rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Możliwe, że - jak powiedział John Powell - boimy się umrzeć , nie doświadczywszy miłości, miłości, o której się śpiewa, rozmawia, pisze książki, kręci filmy. Tęsknimy za tą głęboką miłością, jesteśmy gotowi oddać za nią wszystko, i nie jest nawet ważne, czy to miłość do kochanka, dziecka, rodzica, przyjaciela. Zapewne żywimy nadzieję, że ogrzeje nasze zamrożone serca i zmieni nasze życie. 

Fascynują mnie relacje. Przede wszystkim to, co sprawia, że łączoną one ludzi, i to, co pozwala rozkwitać miłości. Jednocześnie sądzę, że wyuczony sposób postrzegania relacji i wchodzenia w nie utrudnia albo wręcz uniemożliwia nam cieszenie się nimi w pełni.

Prezentuję tu zestaw narzędzi, których od dziesięciu lat używam podczas kursów poświęconych relacjom. Choć książki w sposób ograniczony wpływają na tworzenie miłosnych związków, wiedza zawarta w tej publikacji połączona z determinacją i poświęceniem czytelnika może naprawdę zdziałać cuda. Starałam się maksymalnie uprościć to, co mam do powiedzenia na temat relacji, kierowana nadzieją, że do istniejącej już na ten temat wiedzy dodam coś nowego."Liv Larsson mediatorka i instruktorka zajmująca się relacjami międzyludzkimi. Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC). Autorka ponad 20 książek. Prowadzi warsztaty z mediacji i kursy w wielu krajach, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z różnymi grupami społecznymi – mediatorami ONZ, pracownikami socjalnymi i i rodzicami. Jej zainteresowania skupiają się głównie na wpływie uczucia wstydu na nasze życie wewnętrzne. 


ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Zbadaj swoje relacje
Autor
Liv Larsson
Waga
88 g
Format
125x195 mm
Ilość stron
80
Wydanie
I, 2019
ISBN
978-83-7554-328-5
Czarna Owca
286