KOD EMOCJI

Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością

Bradley Nelson
Dostępne
49,00 zł
Brutto

Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne: ustępujący ból w plecach, kolanach i biodrach, bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi, lepsza sytuacja finansowa, a nawet odnalezienie partnera życiowego. Jednak najbardziej wzruszające są historie zamkniętych emocjonalnie dzieci, które dzięki tej metodzie stały się radosne, ustąpiła u nich złość i poprawiły się wyniki w nauce.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Jeśli szukasz łatwego, przystępnego sposobu, by poprawić zdrowie i finanse, a także wnieść więcej miłości do swojego życia, właśnie znalazłeś to, czego ci trzeba. Prosty, skuteczny i potężny w swoim działaniu, kod emocji to system uleczania, który może opanować i zastosować każdy z nas.
- Alexander Loyd, autor bestsellera "Kod uzdrawiania"

CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Tysiące przypadków z praktyki Nelsona potwierdzają, że sfera emocji ma znacznie większy wpływ na nasze życie, niż się powszechnie uważa. Zablokowane emocje, wynikające z własnych doświadczeń lub będące dziedzictwem przodków, tworzą barierę, która zniekształca nasze odbieranie świata. To przekłada się na stres, frustrację, apatię i lęk – tym samym na całe nasze życie. Skutkiem tych blokad są choroby o podłożu psychosomatycznym, a także brak satysfakcji z życia. Metoda Nelsona jest prosta i bardzo skuteczna. Polega na identyfikacji zablokowanej emocji i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na meridian przebiegający przez głowę i kręgosłup, z mocną intencją uwolnienia emocji. Pozbycie się tych, często nieświadomych, napięć sprawia, że jesteśmy bardziej twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Zmienia się też nasze otoczenie, ponieważ ludzie chętniej z nami współpracują i przebywają. Pozbawieni nieracjonalnych lęków, znajdujemy w życiu więcej możliwości.

Książka porusza następujące tematy:

  • Czym jest kod emocji i jak z niego korzystać?
  • Leczenie magnesami.
  • Uwalnianie uwięzionych emocji, uzdrawianie przez pośrednika.
  • Emocje odziedziczone, mury wokół serc.
  • Stosowanie kodu emocji u zwierząt.

OPINIE

Kod emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju, poszerzyć własne horyzonty i poprawić jakość życia. Jestem przekonany, że odkrycia prezentowane w niniejszej książce są w stanie przemodelować rozumienie tego, w jaki sposób przechowujemy emocjonalne doświadczenia, a w konsekwencji – odmienić niejedno życie. Dziękujemy za Kod emocji. Dziękujemy za ten bezcenny dar”.
– Tony Robbins

"Przeczytałem setki książek o samopomocy, ale Kod emocji to pozycja wyjątkowa, bo dosłownie daje ci do ręki narzędzia pozwalające zbudować własną rzeczywistość. Każdy z nas dźwiga bagaż uwięzionych emocji, dlaczego więc nie nauczyć się, jak zostawić za sobą przeszłość, aby stworzyć lepszą przyszłość..."
- Frazer Bailey, reżyser filmów dokumentalnych E-Motion i Root Cause

"Doktor Nelson zawarł w swojej książce konkretne, praktyczne rozwiązania pozwalające uporać się z większością problemów, z jakimi zmagają się ludzie współcześni. Wykonał niesamowitą pracę, pomagając wrócić do zdrowia tysiącom cierpiących - teraz w tej książce dzieli się swoją metodą z nami. Przeczytaj i naucz się, jak pomóc sobie i swojej rodzinie."
- Raymon Grace, twórca i założyciel Raymon Grace Foundation


"Uzdrawiająca podróż z Kodem emocji zmieniła życie tak wielu ludzi! Tobie również może podarować nowe życie! Efekty po wielokroć wynagradzają nieznaczny trud, jaki musisz włożyć w cały proces. Po stokroć warto."
- Susanne Hufnagel, certyfikowana praktyk kodu emocji i kodu ciała

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością
Autor
Bradley Nelson
Waga
494 g
Format
155 x 225 mm
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
380
Wydanie
I, 2019
ISBN
978-83-7579-771-8
Galaktyka
294
978-83-7579-771-8