STAN NATURALNY

Przebudzenie w ciele

Wojciech Karczmarzyk
Dostępne
57,00 zł
Brutto

Wyjście z Matrixa jest możliwe. Autor przygląda się stanowi naturalnemu przez pryzmat różnych tradycji duchowych – od chrześcijaństwa, poprzez jogę klasyczną aż po tybetański buddyzm bön. Sięga do mistycznych źródeł – gnostyckich Ewangelii: Tomasza, Filipa i Marii Magdaleny, do tekstów Matek i Ojców Pustyni, do Jogasutr Patańdżalego i do przekazu mistrzów dzogczen, odnajduje wspólne wątki i idee. Sporo praktycznych ćwiczeń uważności dla współczesnego duchowego poszukiwacza.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Autor, praktykujący wiele lat jogę dzieli się refleksjami swojej drogi ewolucji świadomości. Jeśli praktykujesz jogę albo interesujesz się metodami rozwoju świadomości – ta książka jest dla Ciebie. Autor poprzez kolejne zagadnienia prowadzi nas krok za krokiem w praktykę wewnętrznego rozwoju. 

TEMATY BLISKIE DUCHOWYM POSZUKIWACZOM

To z nimi najpierw mierzy się każdy z nas na drodze rozwoju niezależnie od tradycji, metody czy zaawansowania. Autor poprowadzi cię przez tematy takie, jak:

 • Nauczyciel jest w tobie.
 • Porzucenie dawnych programów na drodze do jedności.
 • Stan bez ego.
 • Transformacja cierpienia i traum.
 • Jak pokochać siebie.
 • Jak znaleźć źródło kreacji i obfitości.

Książka ta mówi o najgłębszej naturze twojego „ja”, które jest stanem umysłu, określanym jako stan naturalny. Jest o tym, kim jesteś pod warstwą tego, co wydaje ci się być twoim „ja”.

Wojciech Karczmarzyk

W TEJ KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ

 • Szerokie spektrum praktyk medytacyjnych i trenujących uważność. 
 • Praktyczne ćwiczenia związane z integracją Twojego ciała.

Dążenie do rozwoju świadomości, stany mistyczne i uważność – to nie jest domena tylko naszych czasów albo tylko religii Wschodu. Praktyki kontemplacyjne oraz takie, które pojmowane obecnie jako mindfullness były obecne w tradycji chrześcijańskiej od samych jej początków. Ten aspekt został niemal zapomniany, ćwiczenia rozwoju świadomości zostały zamknięte razem z mnichami w klasztorach, tymczasem współczesny człowiek może wiele na nich skorzystać.

Prócz starego paradygmatu chrześcijaństwa, związanego z rozdzieleniem ciała na drodze duchowego rozwoju człowieka, oraz wszelkiego dualizmu i skostnienia, jakie stały się jego udziałem istnieje wiele wartościowych praktyk kontemplacyjnych, które warto poznać, oraz fascynująca historia poszukiwań duchowych, takich jak na przykład średniowiecznych Ojców i Matek Pustyni, albo tych zawartych w gnostyckich ewangeliach.

PO PRZECZYTANIU TEJ KSIĄŻKI:

 • Doświadczysz wewnętrznego spokoju.
 • Rozluźnisz się.
 • Poczujesz się obecny w swoim ciele.
 • Zyskasz dostęp do wyższych stanów świadomości.

"Stan naturalny" polecają

Książka porusza ważne i głębokie tematy, a napisana jest prostym i zrozumiałym językiem. Nie wymaga od czytelników dogłębnej znajomości którejkolwiek z duchowych tradycji, jakie opisuje. Dzięki temu dostajemy do rąk przyjazne w formie kompendium poświęcone przebudzeniu Świadomości. A jak na praktyka przystało, Autor daje nam także sporo narzędzi, dzięki którym możemy ćwiczyć się w ujarzmianiu rozproszonego umysłu i zaprzyjaźnianiu z odseparowanym ciałem.

Dorota Mrówka, nauczycielka medytacji

Autor integruje swoje wieloletnie doświadczenie pracy z ciałem, medytacji, modlitwy i lektur, szczególnie Ojców Pustyni, w spójny system rozwoju duchowego, fizycznego i umysłowego.

Bogdan Białek, twórca magazynu psychologicznego „Charaktery”

WojtekKarczmarzyk net (4) _ z białą obwódką.JPG

Wojciech Karczmarzyk 

Certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej.

Szkolenie w zakresie Rolfingu® odbywał w Londynie na British Academy of Rolfing Structural Integration oraz w Monachium na European Rolfing Assiociation  e.V. 

Posiada ponad 25 letnie doświadczenie z jogą i medytacją. Jest jedynym w Polsce - certyfikowanym - nauczycielem jogi inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli i Mary Stewart. Swoje kwalifikacje w tym zakresie zdobywał w Londynie, gdzie m. in. asystował w zajęciach Giovanniemu Felicioni. Od kilku lat prowadzi kursy nauczycielskie z zakresu jogi powięziowej w ujęciu integralnym.

fot. Barbara Bogacka

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Przebudzenie w ciele
Autor
Wojciech Karczmarzyk
Waga
509 g
Format
145x207
Oprawa
twarda
Ilość stron
308
Wydanie
I, 2023
ISBN
978-83-65400-45-1
Virgo
336
978-83-65400-45-1