BIOLOGIKA SUKCESJI

Świadomość

Paweł Piotr Nowak
Dostępne
121,00 zł
Brutto

Pierwszy sezon cyklu BIOLOGIKA SUKCESJI™ to wieloaspektowe i multidyscyplinarne wprowadzenie w tematykę sukcesji pokoleniowej jako aktualnego zjawiska społecznego. Autor przybliża w nim podstawowe zagadnienia dotyczące zachowań Nestorów i Sukcesorów, czyli założycieli przedsiębiorstw i ich następców oraz wyjaśnia ich złożone, często skomplikowane wzorce zachowań. Zabieg porównania świata zwierząt do świata ludzi odsłania przed czytelnikiem archetyp „złotego algorytmu” sukcesji pokoleniowej. 

Ekskluzywne wydanie platinium w opakowaniu prezentowym.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

To książka, która w ocenie autora jest idealną propozycją dla rodziców dzieci w okresie od pierwszego do siódmego roku życia. Dla tych, którzy planują założenie rodziny, mają dorosłe dzieci, na równi z najstarszą częścią czytelników, czyli z rodzicami i dziadkami. Kluczem do rozwiązania zagadki sukcesji pokoleniowej jest tytułowa ŚWIADOMOŚĆ.

CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Nurt BIOLOGIKI SUKCESJI™ narodził się w okresie ostatnich piętnastu lat. Paweł Piotr Nowak to autor i ojciec tego nurtu naukowego i doświadczony przedsiębiorca, doradca, wykładowca, mentor ale przede wszystkim naukowiec, którego pasją było, jest i zapewne będzie łączenie teorii z praktycznym wykorzystaniem wiedzy i mądrości, do tej pory zarezerwowanej prawie wyłącznie dla tych, którzy świadomie i na własną rękę poszukiwali prawdy u oświeconych holistycznych  nauczycieli. Nieodzowną częścią naszego egocentrycznego świata jest wymiar materialny, zawodowy i biznesowy, dlatego Paweł Piotr Nowak, przez blisko trzydzieści lat prowadził w swojej pracy zawodowej badania polegające na pogłębieniu i uściśleniu i opisaniu zasad, które wyjaśniają problem społeczny ówczesnego świata, w szczególności komunistycznych krajów byłego bloku Europy środkowo wschodniej w obrębie biznesowego transferu pokoleniowego. Dlaczego nasze dzieci w przeważającej większości i to niezależnie od położenia geograficznego, nie chcą kontynuować biznesu ojców i matek? W starym paradygmacie rządzonym przez prawników, doradców podatkowych i notariuszy co do zasady nie ma szans odnaleźć kluczowych odpowiedzi. Jaki związek z powyższym tematem ma epigenetyka, mapa świadomości Davida Hawkinsa, imprinting genomowy, przekaz transgeneracyjny i intergeneracyjny, koncepcja lojalności rodowej, triady, koluzje, kateksje, dynamiki rodzinne, projekt cel, psychobiologia, rola terytorium w sukcesji pokoleniowej, biologia, genetyka i wiele innych? 

Po przeciwnej stronie ale nie w opozycji do nich: prawo, ekonomia, podatki, księgowość, notariat, finanse i ubezpieczenia,  psychologia biznesu, psychometria, fundacja rodzinna, konstytucja rodzinna i szeroko pojęta moderacja biznesowa, w tym mentoring, coaching i mediacje rodzinne. 

Największą wartością tej książki jest gruntowne samopoznanie. Od tego momentu możesz już przestać oceniać i osądzać siebie i innych. To skok kwantowy do poziomu spokoju i bezpieczeństwa, a w konsekwencji do wszelkiej obfitości w finansach. Po prostu więcej hajsu na koncie, lepsza firma, dobre relacje intymne i zdrowie. Porażka w wychowaniu dzieci i przegrana w biznesie mogą istotnie zniszczyć nasze zdrowie i życie. Dowiesz się jak tego uniknąć. Twoja przewaga nad (nie)świadomą KONKURENCJĄ jest w zasięgu wzroku.

Biologika pomaga. To panaceum na niewiedzę o życiu. A jeśli jesteś przedsiębiorcą, to zwiększasz o 70% szansę na kontynuację swojej firmy. Możesz już przestać tracić energię na myślenie o sprzedaży firmy. Zwiększ jej wartość dzięki dostępowi do tajników BIOLOGIKI w SUKCESJI. Do wszystkiego dojdziesz sam, krok po kroku, ale najpierw przeczytaj pierwszy SEZON BIOLOGIKI SUKCESJI. Zapraszam na pokład.

Paweł Piotr Nowak

KORZYŚCI Z PRZECZYTANIA KSIĄŻKI "BIOLOGIKA SUKCESJI"

Dzięki tej książce zdobędziesz szeroki wgląd w główną tezę BIOLOGIKI SUKCESJI™, która wyjaśnia dlaczego nie wolno i nie warto oceniać i osądzać życiowych postaw i decyzji stron sukcesji. Rodziców, dzieci i wnuków. Warto natomiast próbować poznać przyczyny przekonań i prawd, które mogą unicestwić firmy rodzinne, wpływać negatywnie na nasze zdrowie, relacje intymne i w konsekwencji nasze szczęście. 

Cykl BIOLOGIKI SUKCESJI™ składa się z 10 sezonów (tomów) wydawanych okresowo, tak aby uszanować czas czytelnika do zintegrowania zawartych tam przesłań, wiedzy, mądrości i wglądów. Skonfrontowanie ich z własnymi poglądami to klucz. To próba ponownego wejścia w rodzinne ustawienie systemowe, umieszczone w kontekście gospodarczym sukcesji pokoleniowej – BIOLOGIKI SUKCESJI™. Czas będzie sprzymierzeńcem  dla czytelników, którzy są  gotowi na zmianę niektórych swoich przekonań i tak zwanych prawd.

Każdy kolejny sezon będzie nową przygodą. Największą korzyścią może być głębokie samopoznawanie. Odejście od katabolicznego osądzania i oceniania siebie i innych. Wyjście z roli ofiary i świadome wejście do pozycji kreacji nowej i lepszej rzeczywistości w wielu obszarach życia. Już po tytułach kolejnych edycji możesz domyślać się jak szeroki i multidyscypinarny wgląd przygotował dla Ciebie autor. Każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie.

DODATKOWE INFO / PODSUMOWANIE

Seria obejmuje następujące sezony:

1. Świadomość. 

2. Inter Vivos i Mortis Causa. 

3. Chair&Desk Nestorów. 

4. Aspekty prawne i podatkowe sukcesji.

5. Kobiety w sukcesji. 

6. Nowa era sukcesji – świat sukcesorów. 

7. Fundacja Rodzinna. 

8. Egzamin z sukcesji. 

9. Rekomendacje. 

10. Przesłanie.

Książki  z cyklu BIOLOGIKA SUKCESJI™ Pawła Piotra Nowaka zostały wyróżnione przez wykładowców Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University i są literaturą programową na nowym kierunku studiów podyplomowych na kierunku: doradztwo sukcesyjne.

foto Paweł Piotr NowakPaweł Piotr Nowak
[ur. 1974] jest pomysłodawcą, założycielem i ojcem nurtu naukowego oraz właścicielem znaku towarowego BIOLOGIKA SUKCESJI™. Senior Dyrektor Krajowy OVB Allfinanz Polska, Senior doradca sukcesyjny oraz Prezes Krajowej Izby Doradców  Sukcesyjnych (KIDS). Jest ambasadorem Fundacji Świat Pieniądza. Autor książek pt. „Zanim osiągniesz sukces”, „Przewodnik Sukcesyjny” oraz wielu publikacji w tematyce skutecznego transferu pokoleniowego. Jako gość specjalny prowadzi szkolenia i wykłady dla studentów pierwszej w Polsce  Akademii dla doradców sukcesyjnych EXCELLENCE ACADEMY – ELITE, którzy w trzyletnim toku studiów zdobywają certyfikacje I, II, III stopnia. W jego konferencjach, szkoleniach i wykładach osobiście wzięło udział blisko 50 000 osób. Jest wielokrotnym zdobywcą prestiżowych wyróżnień i nagród za wyniki w sprzedaży w Polsce i na arenie międzynarodowej w branży finansowej. Wielokrotnie nagrodzony za wkład w edukację młodych pokoleń studentów marketingu i zarządzania. Jest wykładowcą National Louis University – Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz absolwentem Heartlands Institute of Technology w Stanach Zjednoczonych. Absolwent Akademii Psychobiologii VEDICA Marzanny Radziszewskiej. Przedsiębiorca i mentor. Mówca inspiracyjny. Jego pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty, oparty o autorski program KWADRANT SZCZĘŚCIA. Prowadzi mentoring pod nazwą MODEL PROCESU KUPNA – WZORCE HANDLOWE I NEGOCJACYJNE, który zainspirował tysiące handlowców, dyrektorów sprzedaży, prezesów i przedsiębiorców do wdrożenia nowatorskich stylów zarządzania sprzedażą, dostosowanych do Polskich realiów. 

Tylko w Virgo książka "Biologika Sukcesji" dostępna w opakowaniu prezentowym platinum. 

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Świadomość
Autor
Paweł Piotr Nowak
Waga
640 g
Format
240 x 168 mm
Oprawa
twarda
Ilość stron
238
Wydanie
I, 2023
ISBN
978-83-7530-866-2
391
978-83-7530-866-2