KARMIENIE PIERSIĄ

Ina May Gaskin
Dostępne
59,00 zł
Brutto

Nowe, odświeżone wydanie kultowego przewodnika po naturalnym karmieniu piersią.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin, słynna amerykańska położna, ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka. 

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne I zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad.

Co znajdziesz w tej książce?

W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat:

  • korzyści płynących z karmienia piersią
  • trudności związanych z naturalnym karmieniem
  • laktatorów i innych tego typu urządzeń
  • snu w okresie karmienia piersią
  • przyjmowania leków w okresie karmienia
  • karmienia wieloraczków
  • odstawienia od piersi
  • karmienia w kontekście choroby niemowlęcia
  • sutkofobii

Ina May Gaskin foto

Ina May Gaskin 

Jedna z największych ekspertek w dziedzinie położnictwa na świecie. W swojej karierze przyjęła ponad 2000 porodów domowych. Posiada wyjątkową wiedzę i doświadczenie w przyjmowaniu porodów naturalnych. Podczas ponad 40 lat jej działalności nie zmarła ani jedna rodząca.

Gdy skończyła 69 lat, jej nazwisko stało się znakiem jakości położnictwa domowego. Jest jedyną położną w historii, której imieniem nazwano technikę położniczą (tzw. "manewr Gaskin"). Założyła Farm Midwifery Center w Tennessee.

29 września 2011 r. Ina May Gaskin otrzymała nagrodę Right Livelihood Award zwaną "alternatywną Nagrodą Nobla".

ZOBACZ TAKŻE

Autor
Ina May Gaskin
Przekład
Katarzyna Emilia Bogdan
Waga
416 g
Format
145 x 207 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
370
Wydanie
II, 2021
ISBN
978-83-63860-62-2
397
978-83-63860-62-2