PRZEZ UMYSŁ DO PEŁNI

Czyli przebudzona świadomość

Dagmara Szymańska
Dostępne
45,00 zł
Brutto

To propozycja dla osób poszukujących siebie. Osób poszukujących klucza, bo przecież odpowiedzi i tak są w każdym z nas. Jednak często brak nam inspiracji, tej chwili na zatrzymanie, na pytanie...

Książka podzielona jest tematycznie na pięć obszarów: Ja, Zdrowie, Obfitość, Relacje i Świadomość, dlatego łatwo się po niej poruszać.

Jest zbiorem wiedzy oraz doświadczeń na temat umysłu i naszej boskiej istoty. To praktyczny poradnik pełen inspiracji zapraszający do refleksji nad sobą. Nad istotą tego kim rzeczywiście jesteśmy.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Co by się stało gdybyś przestała się porównywać?

Gdybyś przestała myśleć o sobie źle?
Gdybyś zaczęła uśmiechać się do siebie?
Gdybyś zaczęła myśleć o siebie jak o najwspanialszej istocie na Ziemi?
Co by się stało gdybyś zaczęła poświęcać sobie więcej czasu?
Gdybyś pozwoliła sobie na odpoczynek?
Gdybyś zaczęła wcierać balsam w skórę po każdej kąpieli z taką czułością, jakbyś robiła sobie cudowny masaż?
Gdybyś czesała włosy, tak jak to robi Twój profesjonalny fryzjer, z miłością i z pasją?
Gdybyś zaczęła czuć się dobrze w ciele, w którym spędzasz 24h?
Gdybyś przestała palić i pić używki, a zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać?

Kto by na tym ZYSKAŁ? A może należy inaczej postawić to pytanie. Kto by na tym UCIERPIAŁ?

Pewnie Ty byś zyskała, ale odpowiedzialność za innych, niemoc, z góry założone porażki, są tak silne, że poczucie winy i strach przed byciem źle
osądzoną, powstrzymują każde Twoje działanie, prawda? I stawiasz siebie na ostatnim miejscu. Bo wmówiono ci, że to egoizm troszczyć się o siebie. Egoizm jest przecież zły - a ty chcesz być „dobrym człowiekiem”. Sęk w tym, że ludzie myślą, że bycie „dobrym człowiekiem”, wyklucza bycie szczęśliwym człowiekiem.

Uwierzyliśmy, że bycie „dobrym człowiekiem” to bycie cierpiącym altruistą. A to nie prawda!
To dokładnie ten sam rodzaj przekonań, który mówi: albo jesteś „dobrym człowiekiem” albo jesteś „bogatym człowiekiem”. Wg wierzeń wielu ludzi, te dwie rzeczy się absolutnie wykluczają. A to olbrzymi błąd założeniowy.

Kiedyś kazano nam wybierać - i to było smutne, bo spowodowało odseparowanie się od SIEBIE, od Źródła, od Prawdy. Na szczęście, dziś już wiemy, że można a nawet trzeba rzeczy ze sobą łączyć. I To i To. Można być dobrym człowiekiem będąc jednocześnie dobrym dla siebie. To zwykła konsekwencja bycia dobrym dla SIEBIE. Tak samo jak można być bogatym człowiekiem i dobrym jednocześnie, bo prawdziwe bogactwo jest konsekwencją bogatej i sytej Duszy.

Dla Boga wszystko jest możliwe. Zarówno bycie „dobrym dla innych” jak i „dobrym dla siebie”. Sam Bóg nam przypomina o tym, że innych należy traktować dokładnie tak samo jak SIEBIE. Tylko na własnym przykładzie, na własnym doświadczeniu z samą sobą możesz nauczyć się jak być dobrym dla innych. Jeśli nie jesteś dobry dla siebie, a jesteś dobry dla innych, oznacza to, że Miłość, którą obdarowujesz świat jest niedojrzała, ślepa i bardzo wystraszona. To jak miłość małego dziecka, które, pomimo iż mama i tata nie maja dla niego czasu, może nawet stosują przemoc - ono wciąż kocha swoich rodziców i wciąż ma nadzieję, że kiedyś na ich miłość zasłuży.

A prawdziwa Miłość potrzebuje przecież wolności by rozwinąć skrzydła. Jest jak zamknięty w klatce ptak, który marzy o lataniu. Tylko świadomość może otworzyć klatkę tej uwięzionej MIŁOŚCI. Otwórz oczy swojej Świadomości i zacznij od SIEBIE. Od prostych rytuałów. Od znalezienia czasu na przeczytanie choćby jednego rozdziału dziennie książki, która Cię interesuje. Od wyjścia na spacer. Nie ważne, co to będzie, po prostu zacznij to robić.

Inni przecież mają SIEBIE od tego, by się o siebie zatroszczyć. ZAWSZE MOŻESZ SIĘ TEGO NAUCZYĆ, zawsze!
Nie bój się, zatroszczyć się w pierwszej kolejności o SIEBIE!
Na dłuższa metę, zyska na tym każdy: twój partner, twoje dzieci, rodzice. A przede wszystkim zyskasz na tym TY!
Zasługujesz na to!Dagmara Szymańska 

Terapeutka Holistyczna, autorka innowacyjnej metody Embrance Trapy®, założycielka Akademii Embrance™, Certyfikowany Master Coach, Master NLP, trenerka rozwoju osobistego, pasjonatka umysłu, nauczyciel duchowy, szczęśliwa mama i żona, kochająca córka, kobieta spełniona zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Od 2010 roku pracuje z ludźmi, choć cały proces zaczęła od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzi kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzieli się mapą, z tymi, którzy ją o to pytają - to droga którą najpierw sama przeszła. Pokazuje zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze powrotu do siebie. Uczy jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

ZOBACZ TAKŻE

Podtytuł
Czyli przebudzona świadomość
Autor
Dagmara Szymańska
Waga
424 g
Format
157x230 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
284
Wydanie
I, 2021
ISBN
978-83-960348-0-9
305
978-83-960348-0-9