SZCZĘŚCIE BAJKAMI CEROWANE

Urszula Anna
Dostępne
49,00 zł
Brutto

Odrobinę nietypowy poradnik rozwoju osobistego dla tych, którzy chcą esencjonalniej żyć. Dzięki tej książce rozbudzicie w sobie na nowo dziecięcą ciekawość świata i nauczycie się pielęgnować stan zadowolenia. Bo choć nie mamy wpływu na szczęście (? hmm...), to nasze poczucie szczęścia zależy w dużej mierze od nas. Czy lubimy siebie? W jaki sposób przeżywamy swoje życie? Czy tylko gonimy za iluzorycznym szczęściem, wciąż ponosząc porażki? Rozumiejąc kim jesteśmy, świadomie kierując swoją uwagą, można dostrzec szczęście bardzo łatwo. Nawet w świecie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Książka prezentuje ciekawe spojrzenie na to kim jesteśmy, czym jest szczęście, jak przekonania wpływają na jego poczucie.

CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Zapraszając do wejścia na codzienną ścieżkę "higieny poczucia szczęścia", pomaga zmienić postrzeganie siebie, otaczającego świata, zaprzyjaźnić się z wewnętrznym dzieckiem i rozmawiać z własnymi dziećmi o wartościach, szczęściu, sensie, a także o radości życia.

Znajdziesz tu ciekawe inspiracje i przykłady - skorzystaj z nich jeśli zechcesz rozbudzić w sobie ciekawość świata, odnaleźć głębszą refleksję. Rozpocznij od obserwacji prostych faktów i odpowiednich pytań. Weź odpowiedzialność we własne ręce za poczucie dobrostanu i opanuj sztukę radosnego życia.

Raz odrobiona lekcja ze szczęścia, odmienia nas nieodwracalnie, dlatego jeśli nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu, nie czytaj tej książki.

DLA MŁODSZYCH I STARSZYCH

osób o otwartych umysłach, dla których poczucie szczęścia, poczucie sensu życia, radość i umiejętność budowania trwałych relacji z innymi mają duże znaczenie.


DLA RODZICÓW

chcących lepiej poznać siebie, by zapewnić optymalną przestrzeń dla rozwoju dzieci.


DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW

pragnących umiejętnie wspierać świadomie swoje pociechy od pierwszych chwil ich istnienia.


DLA STARSZYCH DZIECI

by z czasem nie gubiły tego, co w nich najcenniejsze.


DLA LUDZI BIZNESU

poszukujących spójności, efektywności i umiejętności korzystania z „flow, dla budujących zespoły i zarządzających nimi.


DLA COACHÓW I TRENERÓW

pracujących nad wzmocnieniem siebie i swoich klientów.

Tomasz Chodkowski - tekst

szczęśliwy mąż Urszuli Anny. Ojciec trzech synów: Mikołaja, Jakuba i Igora, który w swojej ponad dwudziestoletniej karierze zawodowej miał okazję obserwować tysiące szczęśliwych dzieci. W tym samym czasie spotkał bardzo niewielu szczęśliwych dorosłych ludzi.

Ukończył Studium Podyplomowe - Akademię Psychologii Przywódców, opracowaną i prowadzoną wspólnie przez Grupę Firm Doradczych Values i Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowe studia MBA Executive na Akademii Leona Koźmińskiego.

Obecnie prowadzi projekty doradcze i szuka możliwości propagowania życia w radości.

Maya Rostkowska - foto - Szczęście bajkami cerowane.jpg


Marzena Maya Rostkowska
 - ilustracje

magister sztuki, ilustrator, scenograf, graphic designer, instruktorka taiji quan.

"Od lat eksperymentuję z technikami malarskimi, przez nie opowiadam historię, którą ilustruję. Taką właśnie ścieżką, dotarłam do kuchni, a w niej doszło do spotkania z filiżanką czarnej kawy, z gorącym garem z żółtą kurkumą, z czarką zielonej herbaty oraz ze szklanką sproszkowanej spiruliny w odżywczym drinku. Spotkanie o tyle wzruszające, co praktyczne. Na przestrzeni papieru wręcz urocze i bardzo pociągające. Tak z tej zieleni herbaty macha powstają trawy i lasy, z rozpuszczonej spiruliny - uśmiechnięte twarze, smoki i woda, z żółtej miękkiej kurkumy - gwiazdy, policzki i piasek, zaś paski i kratka na ubraniach bohaterów pociągnięta jest brązem z rozpuszczalnej i parzonej kawy. Historia kulinarna na papierze, historia ilustracji smaku, historia, którą zawsze można powąchać, polizać, podotykać, bo wciąż czuć w niej naturę i część przyrody."

ZOBACZ TAKŻE

Autor
Urszula Anna
Waga
545 g
Format
205x205
Oprawa
twarda
Ilość stron
144
Wydanie
I, 2018
ISBN
978-83-65400-15-4
Virgo
224
Nowy