MĄDROŚĆ CIAŁA wydanie drugie uzupełnione

Michael Kern
Obecnie brak w magazynie
0,00 zł
Brutto

Planowana data wydania: maj 2024
Aby nie przegapić daty premiery zapisz się do naszego newslettera>

Nowy uzupełniony przekład kultowego podręcznika do biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej autorstwa jednego z najbardziej znanych nauczycieli tej metody. Autor, brytyjski osteopata, naturopata i terapeuta biodynamicznej TCK uzupełnił nowe wydanie o informacje dotyczące najnowszych badań naukowych i tajników warsztatu terapeuty.

DOSTAWA: Paczkomat 15 zł. Kurier InPost: 16 zł. Kurier DPD 17 zł. Poczta Polska 20 zł. Za pobraniem kurier InPost 20 zł. Darmowa dostawa od 300 zł.

 

Patronat nad wydaniem - Instytut Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej w Warszawie. 

Michael Kern poprowadzi z okazji wydania dwa kursy terapii czaszkowo-krzyżowej - dla początkujących i zaawansowanych. 

CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Mądrość ciała prezentuje stosowanie stosowania biodynamicznego w terapii czaszkowo-krzyżowej. Opierając się na delikatnej obsłudze dłoni terapeutycznej, podejście do wyłącznej siły życiowej ciała i jego wrodzonej wrażliwości całości. Autorowi, że możliwe jest uwolnienie napięć i nagromadzonego stresu, które są podstawą wzorców choroby i cierpienia ciała oraz umysłu. Mądrość ciała jest nieocenionym korzyścią dla studentów i terapeutów oraz wszystkich czytelników, którzy dążą do zrozumienia naturalnego dążenia ciała do stanu zdrowia.

Terapia czaszkowo-krzyżowa w ciągu ostatnich lat zdobywa coraz większe uznanie. Korzysta z niej coraz więcej osób - w  każdym wieku i z różnorodnymi dolegliwościami. Jest bardzo polecana również kobietom w ciąży oraz niemowlętom!

Autor prezentuje metodę zarówno od strony fizjologicznej, jak i w kontekście filozoficznym. Liczne ilustracje i odniesienia do budowy układu nerwowego sprawiają, że pozycja ta jest dobrym źródłem informacji dla terapeutów naturalnych, fizjoterapeutów i lekarzy oraz laików, którzy dopiero odkrywają to podejście.

OPINIE

Michael Kern przedstawia podejście czaszkowo krzyżowe w zrozumiały sposób, na podstawie własnego ich pojmowania i na podstawie praktyki klinicznej. Książka ta jest ważną pozycją i liczę na to, że trafi do szerokiego grona odbiorców.

- Franklin Sills M.A., R.C.S.T., założyciel Karuna Iinstitute w Devon, Anglia To niesamowite dzieło, głęboko inteligentne i niezwykle inspirujące. Michael dostarcza nam w nim wiele dobrego. Gdy przeczytasz tę książkę, od razu zapragniesz albo zostać terapeutą czaszkowo-krzyżowym, albo będziesz chciał natychmiast takiego znaleźć. Jeśli pracujesz z ciałem, przeczytaj te książkę. 

- Gabrielle Roth, założycielka Moving Center w Nowym Jorku

OD AUTORA

"Z pierwszych zabiegów najlepiej pamiętam to, że poczułem się wysłuchany. Odniosłem takie wrażenie nie tylko z powodu słownego wsparcia i 'życzliwego ucha' terapeuty  – chociaż jestem pewny, że to też pomogło – lecz także dlatego, że nigdy wcześniej nie byłem dotykany w tak specyficzny sposób. Terapeuta położył dłonie na mojej głowie i w ciszy czekał. Nigdy nie doświadczyłem tak delikatnego, lecz przenikającego dotyku, ani też nie byłem w tak bliskim, a jednocześnie przestronnym kontakcie z drugą osobą. Ten kontakt obejmował mnie całego – mój umysł, ciało i serce.

 

Co więcej, nie był to jedynie bierny, statyczny proces. Odczuwałem wewnątrz mnie potężne zmiany. Pomiędzy dłońmi terapeuty a moim ciałem zachodziła niezakłócona, dynamiczna komunikacja. Ten kontakt był dostosowany do mnie - precyzyjny. Uświadomiłem sobie obecność uzdrawiających procesów w organizmie i pozwoliłem im działać."

 

kern_2011.jpgMichael Kern

D.O., R.C.S.T., M.I.Cr.A., N.D.,terapeuta czaszkowo-krzyżowy, osteopata i naturopata. Uczy terapii czaszkowo-krzyżowej od 1987 roku i jest wiodącym międzynarodowym nauczycielem propagującym biodynamiczne podejście tej terapii. Prowadzi kursy terapii czaszkowo-krzyżowej w USA, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii oraz we Włoszech. Założyciel i wykładowca Craniosacral Therapy Educational Trust w Londynie oraz wykładowca w College of Osteopaths, Uniwersytetu w Westminster oraz International Cranial Association. Książka "Mądrość ciała" jego autorstwa została przetłumaczona na 8 języków.

ZOBACZ TAKŻE

Autor
Michael Kern
Virgo
344